Facebook Pixel

Miody

Naturalne miody z małopolskich pasiek

Miód nazywany jest bursztynowym lekarstwem albo płynnym złotem. My to złoto kochamy, dlatego w naszym sklepie Schroniska Bukowina nie mogło zabraknąć tego wyjątkowego produktu. Nasze miody pochodzą od lokalnych, sprawdzonych pszczelarzy. Pszczelarze, od których pochodzą nasze miody, produkują je według tradycyjnych receptur, znanych od pokoleń. Stawiamy na polskość, lokalne tradycje i jakość. Nasz miód pszczeli ma dojrzały, głęboki smak, który doceniają najwięksi smakosze. W ofercie znajdziesz miody nektarowe oraz spadziowe. Dbamy o każdy szczegół, dlatego miody pakujemy do słoiczków z gustownymi etykietami, a wieczka zawiązujemy naturalnym sznurkiem. Zajrzyj do naszej spiżarni i przekonaj się, jak wiele znajdziesz tu produktów pszczelich.

Wyjątkowość produktów pszczelich w Schronisku Bukowina

Nasz płynny miód pszczeli powstaje w wyjątkowy sposób. Wszystko zaczyna się od dobrej jakości roślin, do których przylatują pszczoły. Mamy pewność, że pszczoły z naszych małopolskich pasiek czerpią z natury to, co najlepsze – dbają o to nasi zaprzyjaźnieni pszczelarze. Ich hodowle spełniają wszystkie surowe normy, a sposób pozyskiwania miodu jest im znany od pokoleń. Tradycyjne metody wytwarzania „płynnego złota” w połączniu z wyjątkowym mikroklimatem górskim daje pewność, że nasze produkty pszczele to prawdziwa poezja. Sięgnij po wyjątkowy, naturalny miód pszczeli i zakochaj się w jego złocistym kolorze, wykwintnym smaku i aromacie. Kupując u nas masz pewność, że dostajesz produkt z wiarygodnego źródła, bez niemiłych niespodzianek w jego składzie. Dobry, prawdziwy miód poznasz po jego wadze – 1 litr miodu waży około 1,4 kg. Zajrzyj do naszej spiżarni i przekonaj się jak słodki jest to ciężar.

Miód – zdrowie zaklęte w płynnym złocie

Trudno przecenić produkty pszczele. Od wieków uznawane były za cudowne lekarstwo zarówno dla ciała jak i dla duszy. Wykorzystywano go leczniczo w medycynie naturalnej z racji zawartości wielu składników aktywnych. Miód jest jednym z naturalnych antybiotyków, dlatego również dziś zalecany jest jako naturalne lekarstwo na choroby przeziębieniowe. Niezwykły i unikatowy skład miodu wspomaga leczenie kaszlu, działa antybakteryjnie i wzmacnia odporność. Każdy miód jest nieco inny i różnią się ich właściwości lecznicze, ale niezależnie od tego, który wybierzesz – zawsze przysłuży się Twojemu zdrowiu. Obok leczniczych właściwości, miód to oczywiście wyjątkowe walory smakowe, które podkreślą smak Twoich potraw. Użyj go do przygotowaniu słodkich wypieków świątecznych. Miód płynny będzie niezastąpiony podczas przygotowania tradycyjnego piernika długo dojrzewającego. Polecamy marynaty do mięs na bazie miodu – nie wyobrażamy sobie grillowanych żeberek bez miodowej marynaty, albo złocistego kurczaka w miodzie. Jeśli chcesz zastąpić zwykły cukier zdrowszym odpowiednikiem, postaw na miód. Pamiętaj jednak, żeby nie dodawać go do gorącej herbaty – miód traci swoje lecznicze właściwości w temperaturze powyżej 40 stopni. Na koniec wisienka na torcie: pancakes polane miodem z dodatkiem posiekanych orzeszków. Daj się rozpieścić i zajrzyj na nasze półki z polskim, naturalnym miodem.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Desc
 1. Pierzga pszczela polska z Roztocza

  Pierzga pszczela polska z Roztocza

  55,00 zł
 2. Miód z mniszka lekarskiego

  Miód mniszkowy 240 ml/315 gramów

  19,00 zł
 3. Nowość miód wrzosowy naturalny bez konserwantów

  Miód wrzosowy 240ml/315g

  34,00 zł
 4. Nowość Miód wrzosowy 700 ml/1kg

  Miód wrzosowy 700 ml/1kg

  78,00 zł
 5. Nowość Miód nawłociowy 710ml/1kg

  Miód nawłociowy 710ml/1kg

  48,00 zł
 6. Miód spadziowy duży

  Miód spadziowy duży

  55,00 zł
 7. Nowość Miód akacjowy jak wszystkie nasze miody rozlewany jest w niskiej temperaturze

  Miód akacjowy 710ml/1kg

  58,00 zł
 8. Pyłek pszczeli pakujemy do szklanego, zakręcanego słoika

  Pyłek pszczeli

  35,00 zł
 9. Miód z kasztanów BIO

  Miód z kasztanów BIO

  24,80 zł
 10. Miód z dzikich kwiatów BIO

  Miód z dzikich kwiatów BIO

  24,90 zł
 11. Miód z eukaliptusa Bio

  Miód z eukaliptusa Bio

  29,60 zł
 12. Miód pomarańczowy BIO

  Miód pomarańczowy BIO

  24,50 zł
  Brak w magazynie
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Desc