Facebook Pixel

Black Friday? Black Week? A może Charity Week? Kupujesz - pomagasz. Za każde zamówienie od 26.11 do 3.12 przekażemy 5 PLN na cele charytatywne. Więcej na naszym FB!

Dla klientów

Pełne smaku upominki dla klientów

Chcesz podarować swoim kluczowym kontrahentom prezent z okazji świąt, jubileuszu owocnej współpracy lub innej ważnej okoliczności? Przygotowaliśmy na ten cel specjalne kosze prezentowe dla klientów, w które włożyliśmy precyzyjnie przygotowane produkty najlepszej jakości, a także odrobinę dobrej energii na dalsze sukcesy.

Prowadzisz biznes, działasz w branży na której świetnie się znasz? To zupełnie jak my. W sklepie Schronisko Bukowina od lat oferujemy naszym klientom najlepszej jakości specjały kuchni polskiej, tradycyjne wyroby, pyszne przetwory ze świeżych owoców, naturalne wędliny i certyfikowane sery. Zawsze korzystamy z dobrych, prostych składników, dbając o zdrowie i zadowolenie tych, którzy nam zaufali.

Zastanawiasz się, co powinna zawierać paczka prezentowa dla klientów? Zostaw to nam. Nasze paczki pełne są smacznych, godnych najlepszej uczty przysmaków. Docenią je z pewnością amatorzy typowo polskiej, tradycyjnej kuchni, a także ci, którzy nie mieli jeszcze okazji jej skosztować.

Postaw na praktyczne prezenty świąteczne dla klientów

Zwyczaj dawania upominków swoim kontrahentom z okazji Bożego Narodzenia lub Wielkanocy coraz mocniej zakorzenia się w naszej kulturze. Jest to miły gest, sposób na okazanie szacunku i podziękowanie za wspólne osiągnięcia. Pomysły na paczki świąteczne dla klientów są różne, lecz najlepiej sprawdzają się artykuły spożywcze klasy premium. Okres świąteczny wypełniony jest rodzinnymi spotkaniami i pysznym jedzeniem. Tradycyjne dania polskie, które się wówczas serwuje, najlepiej smakują w towarzystwie naturalnych produktów. Najlepsze z nich znajdziesz właśnie w Schronisku Bukowina. Wszystko, co oferujemy, powstaje w oparciu o receptury z wieloletnią tradycją, dlatego nasze wyroby tak dobrze komponują się na świątecznym stole.

Zamawiając u nas zestawy świąteczne, możesz liczyć na gotowe pięknie zapakowane paczki. Dostarczamy je zawsze sprawnie i w taki sposób, by nienaruszone dotarły do celu. Nie musisz martwić się o przystrajanie upominków, my zadbamy o każdy detal.

Spożywcze prezenty dla klientów zagranicznych

Jeśli współpracujesz z mieszkańcami innych krajów, najlepszym podarunkiem będzie dla nich kosz pełen naszych regionalnych przysmaków. Daj im poznać nasz kraj od najlepszej strony. Pokaż, że jesteśmy narodem solidnym i z dobrym gustem, że nie uznajemy pracy po łebkach, a nasze silne przywiązanie do tradycji nie stoi na przeszkodzie kreatywności. Produkty z naszego kosza prezentowego śmiało mogą stanowić wizytówkę polskości.

Zrób niespodziankę swoim kontrahentom

Dbasz o Wasze relacje i zależy Ci na tym, by trwały jak najdłużej? Pamiętaj, że konkurencja nie śpi, dlatego warto przypominać o swoim istnieniu i to wyłącznie w pozytywny sposób. Zrób niespodziankę upominkiem świątecznym dla klientów, by wesprzeć wizerunek swojej marki, okazać troskę, ale przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka.

Podarunek w postaci ekskluzywnych produktów spożywczych to świetny sposób na to, by angażując zmysły swoich klientach, pozwolić im zapaść swojej marce w pamięć. Niech kojarzy im się z przyjemnością i wyrafinowanym gustem.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 25

na stronę
Desc
 1. Gotowy zestaw prezentowy do wręczenia

  Zestaw prezentowy w kartoniku

  60,00 zł
 2. Gotowy zestaw prezentowy z wódką i nalewką.

  Koszyk prezentowy z wódką Ostoya

  201,00 zł
 3. Gotowy zestaw prezentowy z Whisky Glenfiddich Single Malt i białym winem.

  Zestaw prezentowy z whisky Glenfiddich

  380,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 25

na stronę
Desc