Facebook Pixel

Dla klientów

Pełne smaku upominki dla klientów

Chcesz podarować swoim kluczowym kontrahentom prezent z okazji świąt, jubileuszu owocnej współpracy lub innej ważnej okoliczności? Przygotowaliśmy na ten cel specjalne kosze prezentowe dla klientów, w które włożyliśmy precyzyjnie przygotowane produkty najlepszej jakości, a także odrobinę dobrej energii na dalsze sukcesy.

Prowadzisz biznes, działasz w branży na której świetnie się znasz? To zupełnie jak my. W sklepie Schronisko Bukowina od lat oferujemy naszym klientom najlepszej jakości specjały kuchni polskiej, tradycyjne wyroby, pyszne przetwory ze świeżych owoców, naturalne wędliny i certyfikowane sery. Zawsze korzystamy z dobrych, prostych składników, dbając o zdrowie i zadowolenie tych, którzy nam zaufali.

Zastanawiasz się, co powinna zawierać paczka prezentowa dla klientów? Zostaw to nam. Nasze paczki pełne są smacznych, godnych najlepszej uczty przysmaków. Docenią je z pewnością amatorzy typowo polskiej, tradycyjnej kuchni, a także ci, którzy nie mieli jeszcze okazji jej skosztować.

Postaw na praktyczne prezenty świąteczne dla klientów

Zwyczaj dawania upominków swoim kontrahentom z okazji Bożego Narodzenia lub Wielkanocy coraz mocniej zakorzenia się w naszej kulturze. Jest to miły gest, sposób na okazanie szacunku i podziękowanie za wspólne osiągnięcia. Pomysły na paczki świąteczne dla klientów są różne, lecz najlepiej sprawdzają się artykuły spożywcze klasy premium. Okres świąteczny wypełniony jest rodzinnymi spotkaniami i pysznym jedzeniem. Tradycyjne dania polskie, które się wówczas serwuje, najlepiej smakują w towarzystwie naturalnych produktów. Najlepsze z nich znajdziesz właśnie w Schronisku Bukowina. Wszystko, co oferujemy, powstaje w oparciu o receptury z wieloletnią tradycją, dlatego nasze wyroby tak dobrze komponują się na świątecznym stole.

Zamawiając u nas zestawy świąteczne, możesz liczyć na gotowe pięknie zapakowane paczki. Dostarczamy je zawsze sprawnie i w taki sposób, by nienaruszone dotarły do celu. Nie musisz martwić się o przystrajanie upominków, my zadbamy o każdy detal.

Spożywcze prezenty dla klientów zagranicznych

Jeśli współpracujesz z mieszkańcami innych krajów, najlepszym podarunkiem będzie dla nich kosz pełen naszych regionalnych przysmaków. Daj im poznać nasz kraj od najlepszej strony. Pokaż, że jesteśmy narodem solidnym i z dobrym gustem, że nie uznajemy pracy po łebkach, a nasze silne przywiązanie do tradycji nie stoi na przeszkodzie kreatywności. Produkty z naszego kosza prezentowego śmiało mogą stanowić wizytówkę polskości.

Zrób niespodziankę swoim kontrahentom

Dbasz o Wasze relacje i zależy Ci na tym, by trwały jak najdłużej? Pamiętaj, że konkurencja nie śpi, dlatego warto przypominać o swoim istnieniu i to wyłącznie w pozytywny sposób. Zrób niespodziankę upominkiem świątecznym dla klientów, by wesprzeć wizerunek swojej marki, okazać troskę, ale przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka.

Podarunek w postaci ekskluzywnych produktów spożywczych to świetny sposób na to, by angażując zmysły swoich klientach, pozwolić im zapaść swojej marce w pamięć. Niech kojarzy im się z przyjemnością i wyrafinowanym gustem.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 28

na stronę
Desc
 1. Zestaw prezentowy Wytrawny

  Zestaw prezentowy Wytrawny

  185,00 zł
 2. Zestaw prezentowy Owoce Lasu

  Zestaw prezentowy Owoce Lasu

  188,00 zł
 3. Zestaw prezentowy No To Po Maluchu

  Zestaw prezentowy No To Po Maluchu

  251,00 zł
 4. Zestaw upominkowy miodowy

  Zestaw upominkowy miodowy

  194,00 zł
 5. Zestaw prezentowy z różowym winem

  Zestaw prezentowy z różowym winem

  225,00 zł
 6. Kosz prezentowy z pigwówką

  Kosz prezentowy z Pigwówką

  191,00 zł
 7. Kosz prezentowy z winem Hunter's

  Kosz prezentowy z winem Hunters

  269,00 zł
 8. Gotowy zestaw prezentowy z Whisky Glenfiddich Single Malt i białym winem.

  Zestaw prezentowy z whisky Glenfiddich

  410,00 zł
 9. Skrzynia upominkowa z miodem pitnym

  Skrzynia upominkowa z miodem pitnym

  460,00 zł
  Brak w magazynie
 10. Kosz upominkowy ze Śliwowicą

  Kosz upominkowy ze Śliwowicą

  211,00 zł
  Brak w magazynie
 11. Kosz upominkowy Sheridan

  Kosz upominkowy Sheridan

  228,00 zł
  Brak w magazynie
 12. Zestaw prezentowy z Cytrynówką

  Zestaw upominkowy z Cytrynówką

  220,00 zł
  Brak w magazynie
 13. Zestaw upominkowy kawowy - bez alkoholu

  Zestaw upominkowy kawowy - bez alkoholu

  206,00 zł
  Brak w magazynie
 14. Kosz upominkowy bezalkoholowy

  Kosz upominkowy z winem bezalkoholowym

  146,00 zł
  Brak w magazynie
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 28

na stronę
Desc