Oliwy smakowe

Oliwa extra vergine z chilli - La Presa Romana 250 ml
27 punktów
27,00 zł
250 ml
Oliwa Extra Vergine z truflą - La Presa Romana 250 ml
30 punktów
30,00 zł
250 ml
Oliwa cytrynowa - Colavita 250 ml
25 punktów
25,00 zł
250 ml
Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią - Olio
36 punktów
36,00 zł
250 ml
Oliwa truflowa Colavita
32 punkty
32,00 zł
250 ml
Włoska oliwa czosnkowa extra vergine 250 ml - Ollio
36 punktów
36,00 zł
250 ml
Włoska oliwa pikantna Extra Virgin Pepperolio - Colavita
27 punktów
27,80 zł
250 ml
Oliwa włoska z truflą
52 punkty
52,00 zł
250 g
Oliwa włoska z cytryną
37 punktów
37,50 zł
250 ml
Oliwa włoska z chilli
35 punktów
35,00 zł
250 g
Oliwa ziołowa z czosnkiem, z pierwszego tłoczenia.
27 punktów
27,00 zł
Produkt niedostępny
Oliwa z chilli
27 punktów
27,00 zł
Produkt niedostępny
Oliwa truflowa - Urbani
35 punktów
35,00 zł
Produkt niedostępny
Oliwa truflowa San Michele 100 ml
18 punktów
18,00 zł
Produkt niedostępny
function registerWidget (w, token) { w['_ekomiWidgetsServerUrl'] = 'https://widgets.ekomi.com'; w['_customerId'] = 151182; if (w['_language'] == undefined) { w['_language'] = new Array(); } w['_language'][token] = 'auto'; if(typeof(w['_ekomiWidgetTokens']) !== 'undefined'){ w['_ekomiWidgetTokens'][w['_ekomiWidgetTokens'].length] = token; } else { w['_ekomiWidgetTokens'] = new Array(token); } if(typeof(ekomiWidgetJs) == 'undefined') { ekomiWidgetJs = true; var scr = document.createElement('script');scr.src = 'https://sw-assets.ekomiapps.de/static_resources/widget.js'; var head = document.getElementsByTagName('head')[0];head.appendChild(scr); } else {if (typeof ekomiWidgetMain != 'undefined') {ekomiWidgetMain('ajax', token);}} return true; } (function (w) { var token = 'sf151182635254b2a2b96'; var k = document.getElementsByClassName('ekomi-widget-' + token); for(var x=0;x < k.length;x++){ registerWidget(w,token); } })(window);

Wyjątkowe aromaty oliwy smakowej

Wiesz z pewnością, że najlepsza oliwa, to ta z pierwszego tłoczenia – extra vergine. Ale pomyśl, jak wspaniale muszą smakować oliwy smakowe z dodatkiem aromatycznych ziół. W tej kategorii właśnie przygotowaliśmy dla Was smakowe oliwy, które podbiją Wasze serca, oraz serca osób, dla których będziecie gotować. Znajdziecie tu oliwę smakową z truflami, cytryną, w pikantnej wersji z chili czy oliwę smakową z czosnkiem, którą uwielbiamy – sprawdza się do polewania dań z włoskiej kuchni. Wierzymy, ze diabeł tkwi w szczegółach, dlatego nasze oliwy znajdują się w pięknych, eleganckich butelkach, niektóre z dodatkową ozdobą. Uważamy, że otaczanie się pięknymi przedmiotami jest ważne, dlatego naszymi oliwami smakowymi kolorujemy Wasz świat – nie tylko kulinarny.

Ziołowe oliwy na Twoim stole

Podstawą wyjątkowego smaku przygotowywanych potraw jest umiejętne dobranie przypraw do składników. Zazwyczaj osiągniesz efekt ziołami, ale jest też na to inny sposób – smakowe oliwy. Do przyprawiania potraw użyjesz ich z powodzeniem. Aromat ziół zatopionych w oliwie staje się znacznie intensywniejszy. Przygotuj krewetki lub inne ulubione owoce morza na oliwie czosnkowej i przekonaj się, jak dobre jest to połączenie. Oliwa z ziołami to świetny sposób na szybkie przyprawienie sałatki ze świeżych warzyw i lekkiego sera. Wystarczy, że polejesz pokrojone na kawałki warzywa i poszarpaną sałatę taką oliwą smakową i gotowe! Już nie potrzebujesz dodatkowego przyprawiania, bo cały smak zamknięty jest w oliwie. No i włoskie makarony!

Nie wyobrażamy sobie spaghetti aglio olio e peperoncino bez dodatku pikantnej oliwy z chili, albo dyniowego tagliatelle bez oliwy parmezanowej. Oliwę smakową z powodzeniem możesz użyć do smażenia lub jako dip do podpieczonych, chrupiących bagietek z ciasta pizzowego, albo po prostu polej nią kawałek pizzy.

Zdrowie zamknięte w kropelkach oliwy ziołowej

Trudno przecenić smakowe walory oliwy ziołowej, ale takie oliwy, które z powodzeniem mogą zastąpić w przypadku wielu potraw zioła, to także bogactwo wartościowych wartości odżywczych, zaklętych w ziołach i przyprawach. No i nie zapominaj, że dobrej jakości oliwa z oliwek, na bazie której powstają nasze oliwy smakowe, już same w sobie niosą mnóstwo wartościowych składników. Oliwa extra vergine to źródło wielu antyutleniaczy, które pomagają zapobiegać wielu schorzeniom. Nie bez przyczyny mieszkańcy krajów śródziemnomorskich, którzy uważani są za najzdrowsze narody, opierają swoją dietę na owocach morza i oliwie z oliwek właśnie. Spożywanie jej pozwoli zachować młodość i witalność na długie lata.

Oliwa z oliwek zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-3, które działają przeciwrakowo i pomagają przy profilaktyce antymiażdżycowej. Oliwy z dodatkiem ziół pomogą Ci także zadbać od wewnątrz o Twoją cerę, pomoże w łagodzeniu stanów zapalnych, a nawet może być elementem aromaterapii. Nalej kilka kropel pachnącej oliwy z dodatkiem aromatycznych ziół do kominka, podgrzewanego przez świecę i ciesz się niezwykłym aromatem. W trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, mamy dla Ciebie tylko oliwy z najlepszych tłoczni, tworzone tradycyjnymi metodami. Możesz nam zaufać i sięgnąć po dowolną oliwę z półki Schroniska Bukowina.