Ekskluzywne

Włoski zestaw prezentowy Ortensia
-37%
84 punkty
Cena promocyjna 84,00 zł Regular Price 133,09 zł
Produkt niedostępny
Zestaw ekskluzywny dla teściowej
209 punktów
209,09 zł
Produkt niedostępny
Ekskluzywny prezent na Dzień Mamy
164 punkty
164,99 zł
Produkt niedostępny
Ekskluzywna skrzynia Prezeski z miodem pitnym malinowym
540 punktów
540,49 zł
Produkt niedostępny
Skrzynia upominkowa z miodem pitnym
569 punktów
569,69 zł
Produkt niedostępny
Zestaw prezentowy Glenfiddich.
379 punktów
379,99 zł
Produkt niedostępny
Ekskluzywny zestaw prezentowy w wiklinowej skrzynce
487 punktów
487,60 zł
Produkt niedostępny

Ekskluzywne kosze prezentowe na każdą okazję

Podarunek w postaci dobrze wyposażonego kosza z przysmakami to zawsze dobry pomysł na to, by komuś podziękować, złożyć wyrazy szacunku lub najlepsze życzenia. Dlaczego ekskluzywny kosz prezentowy z artykułami spożywczymi sprawdzi się w tej roli doskonale? Ponieważ wszystko, co się w nim znajduje, działa na wiele zmysłów jednocześnie. Estetyczne opakowanie oraz jego luksusowa zawartość pobudzają jednocześnie wzrok, dotyk, węch oraz smak. Kto nie lubi takich momentów? Produkty jakości premium, znane i dobrze kojarzące się smaki bądź wręcz przeciwnie, te nowe, dopiero co odkrywane z pewnością zostaną zapamiętane.

Zamów luksusowy prezent mamie z okazji urodzin, rodzicom z okazji rocznicy ślubu, teściowej na imieniny, przyjacielowi, by pogratulować awansu lub żonie tylko dlatego, że jest. Spraw swoim bliskim przyjemność, wywołaj uśmiech na twarzy osoby, która jest dla Ciebie ważna. Ekskluzywny kosz prezentowy to także świetny sposób na paczkę świąteczną dla pracowników, kluczowych klientów, czy najlepszego szefa na świecie.

Smaczne i zdrowe paczki pełne niespodzianek

Elegancki zestaw prezentowy pełen smakołyków przypadnie do gustu tym, którzy lubią delektować się jedzeniem. Docenią go również ci, którzy na co dzień są zbyt zabiegani, by urozmaicać swoją dietę. Kupują te produkty, które znają z uwagi na brak czasu lub po prostu ograniczanie wydatków. Znasz taką osobę? Podaruj jej wyjątkowe wyroby godne królewskiego podniebienia. Daj jej się na chwilę zatrzymać i podelektować tym, co je, by zrozumieć, że posiłek nie musi służyć jedynie zaspokojeniu głodu.

W zestawach tworzonych w Schronisku Bukowina znajdują się wyłącznie najwyższej jakości produkty klasy premium. Wszystkie powstają z niezwykłą starannością, tylko z naturalnych produktów. Dbamy o naszych klientów oraz ich zdrowie, dlatego u nas dostaniesz wyroby najwyższej klasy. Regionalne przysmaki przygotowywane są na podstawie przepisów z bogatą tradycją, nie zawierają żadnej chemii, sztucznych barwników, ani konserwantów. Są jednak tak zapakowane i przyszykowane do transportu, że nie musisz się obawiać o ich bezpieczeństwo. Wysyłamy nasze ekskluzywne kosze prezentowe na podany adres. Możesz więc zamówić go do siebie i obdarować kogoś osobiście lub wysłać do niego naszego kuriera.

Elegancki zestaw prezentowy prosto z Polski

Kosz pełen polskich pyszności to fantastyczny pomysł na prezent dla bliskiej osoby mieszkającej za granicą. Przyjmujemy zlecenia również na wysyłkę do krajów europejskich. Rodakom mieszkającym z dala od kraju zwykle najbardziej brakuje rodziny, przyjaciół i polskiej kuchni. Przywiązanie do smaków kojarzonych z dzieciństwem, przytulnym domem, babciną kuchnią i wakacjami w górach jest tak silne, że polskie smakołyki za granicą z pewnością przyniosą wiele radości.

Ekskluzywne zestawy prezentowe to także rewelacyjny sposób na podarunek dla obcokrajowców. Masz kontrahentów lub przyjaciół w innym kraju? Zaskocz ich przyjemnym upominkiem. Nasze wyroby śmiało mogą reprezentować polską tradycję i stanowić jej oryginalną wizytówkę.