Facebook Pixel

Przetwory z warzyw i grzybów

Przetwory z warzyw i grzybów

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie przetwory z warzyw oraz przetwory z grzybów. Sezon na świeże warzywa jest dosyć krótki, dlatego w naszej domowej spiżarni przygotowujemy z najlepszej jakości warzyw różnego rodzaju przetwory. Dzięki nim na długie miesiące zamykamy w szkle smak lata. Nasze warzywa zbieramy w najczystszych rejonach Polski, a w trosce o Was korzystamy tylko z własnych, tradycyjnych i sprawdzonych receptur.

Nasz najlepszy sposób na warzywa na zimę – przetwory. W przygotowywanych przez nas słoikach zamykamy nie tylko wyjątkowy smak, ale również wartości odżywcze. Według własnych receptur kisimy kapustę oraz ogórki z naszego ogródka. Podczas leśnych letnio-jesiennych spacerów zbieramy grzyby, które później suszymy na słońcu lub przygotowujemy grzyby marynowane ze starannie wyselekcjonowanych okazów.

Oprócz naszych polskich produktów, znajdziesz w tej kategorii również przetwory z warzyw, które sprowadzamy dla Was specjalnie z Włoch. Znajdziesz wśród nich przetwory z pomidorów, a także najlepszej jakości włoskie oliwki w zalewie.

Przetwory z warzyw na zimę – domowe, sprawdzone receptury

Nie od dziś wiadomo, że warzywa to obowiązkowy element zdrowej diety. Latem bardzo łatwo o świeże produkty, których dostarcza natura. Z myślą o sezonie jesienno-zimowym w Schronisku Bukowina tworzymy przetwory warzywne. Rodzaje produktów i smaki, które znajdziesz w naszej ofercie, pozwolą Ci na przygotowanie wielu tradycyjnych, polskich dań. Dobrze wiemy, jak ważna jest jakość produktów, z których przygotowywane są potrawy, dlatego korzystamy ze sprawdzonych, tradycyjnych, rodzinnych receptur. Do zalew używamy wyłącznie naturalnych składników – nie znajdziesz w nich wspomagaczy smaku, barwników ani sztucznych konserwantów.

W Schronisku Bukowina dużą wagę kładziemy na polskość i tradycję. Z tego powodu przygotowując nasze przetwory z warzyw, korzystamy wyłącznie z polskich produktów, których dostarczają nam lokalni rolnicy. Otrzymaliśmy wiele nagród, które potwierdzają jakość naszych wyrobów i jesteśmy z tego bardzo dumni.

Warzywa, grzyby – przetwory ze Schroniska Bukowina

Przetwory z warzyw to nieodłączny element na polskich stołach. Trudno sobie wyobrazić Wigilię bez kiszonej kapusty z grzybami, pierogów z kapustą i grzybami czy podgrzybków marynowanych w zalewie octowej. Podczas świątecznych, rodzinnych spotkań na naszych stołach często gości król polskich potraw – tradycyjny bigos. Do jego przygotowania użyj naszej kiszonej kapusty z dodatkiem marchewki, a dzięki pachnącym, suszonym, aromatycznym grzybom, zyskasz niezwykły, bogaty smak potrawy. Obok talerza wędlin i grzybków w marynacie, postaw na półmisku kiszone ogórki – tradycyjne lub lekko ostre z dodatkiem chili. Dodatek ostrej przyprawy nada charakteru i wyrazistości potrawom.

Nie obawiaj się o bezpieczeństwo produktów, które serwujemy w Schronisku Bukowina. Przetwory z grzybów, które znajdziesz u nas, są całkowicie bezpieczne. Wszystkie grzyby, których używamy do przygotowywania przetworów, zanim trafią do słoików i do kuchni Schroniska Bukowina, są sprawdzane przez atestowanego grzyboznawcę. W naszej kuchni używamy dokładnie tych samych przetworów i dajemy Ci 100% pewności, że nasze produkty są bezpieczne.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-60 z 120

na stronę
Desc
 1. Biała kapusta kiszona z grzybami

  Kapusta z grzybami

  17,90 zł
 2. Ogórki konserwowe lekko ostre

  Ogórki lekko ostre z chilli

  14,90 zł
 3. Borowiki suszone

  Borowiki suszone

  18,90 zł
 4. Podgrzybki marynowane w zalewie

  Podgrzybki marynowane w zalewie

  20,90 zł
 5. Borowiki marynowane w zalewie

  Borowiki marynowane w zalewie

  22,90 zł
 6. Kurki marynowane w zalewie

  Kurki marynowane

  21,90 zł
 7. Rydze marynowane w zalewie

  Rydze marynowane

  22,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-60 z 120

na stronę
Desc