window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() {dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('set', {'currency': 'PLN'}); gtag('set', {'link_attribution': true}); gtag('set', {'anonymize_ip': false}); gtag('set', {'allow_ad_personalization_signals': true}); gtag('config', 'UA-114195288-1'); //Second tag id gtag('config', 'UA-114195288-4'); !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '540500750323144'); fbq('track', "PageView"); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NS4RX3L');

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam zamówienie?

Przesyłki wysyłane kurierem UPS oraz do paczkomatów InPost nadajemy od poniedziałku do piątku. 

Uwaga: Produkty takie jak mięso, ser, chleb, drożdże wysyłamy od poniedziałku do czwartku, do godziny 13.00. Nie chcemy aby leżały one przez weekend w magazynach firm kurierskich.

Jaka jest waga produktów i ich data ważności?

- Data ważności i waga każdego z produktów są podane na karcie każdego z produktów.

 Mam kod rabatowy, ale on nie zadziałał. Dlaczego?

- Wszystkie kody rabatowe jakie mamy działają w prosty sposób: zwykle obniżają cenę produktu o jakąś wartość. Kod rabatowy nigdy nie zadziała jednak na produkty alkoholowe oraz produkty, które już mają promocyjną cenę. Kod nie zadziała również jeżeli użyliście już w zamówieniu innego kodu rabatowego.

 Czy kurier umówi się ze mną na dostawę?

- Nie. Żadna firma kurierska nie ma obowiązku umawiania się z odbiorcą paczki na konkretną godzinę dostawy. Jeżeli nie jesteście pewni czy będziecie w domu w czasie, kiedy zwykle w Waszej okolicy kurier rozwozi paczki – zamówcie dostawę do pracy, do zaprzyjaźnionego sklepu obok, do znajomych którzy zawsze są w domu; albo do paczkomatu.

 Dostałem paczkę w której czegoś brakuje lub jakiś produkt jest uszkodzony. Co mam zrobić?

- Proszę odwiedzić dział reklamacje u dołu strony.

 Dlaczego w paczce nie było paragonu?

- Bo nie mamy obowiązku drukowania paragonu. Korzystamy ze zwolnienia z obowiązku wystawiania paragonów bowiem każda płatność w sklepie internetowym przechodzi przez konto bankowe. W takiej sytuacji nie ma potrzeby wystawiania paragonu.

 Czy mogę otrzymać fakturę do zamówienia?

- Oczywiście, że tak. Konieczność wystawienia faktury prosimy jednak zaznaczyć w opcjach zamówienia. Faktura jest wysyłana na adres email podany przez Klienta. Na fakturze wyszczególnione są kupione pozycje wraz z ich cenami, nazwami i liczbą sztuk.

 Ile trwa dostawa paczki?

- Od momentu fizycznego wysłania 99 procent paczek dociera do Klientów w ciągu jednego dnia roboczego.

 Po jakim czasie od zamówienia otrzymam paczkę?

- Paczka jest wysyłana tego samego dnia jeżeli zostanie zamówiona do 13:30. Jeżeli zależy Ci na czasie i złożyłeś zamówienie później zadzwoń do nas. Jeżeli kurier jeszcze nie odjechał – postaramy się ją spakować i wysłać. 

 Gdzie znajdę numer przesyłki?

- Po nadaniu etykiety kurierskiej na email Klienta wysyłamy jej numer.  Mając numer możecie śledzić paczkę na stronię każdego z przewoźników.

 Jak długo trwa dostawa zagraniczna?

- Wszystkie wysyłki zagraniczne realizujemy firmą kurierską UPS.  Im dalej od Polski – tym paczka dłużej idzie. Zwykle dostawa na terenie Europy trwa 3-4 dni robocze. Proszę pamiętać o tym, że w większości krajów europejskich kurierzy nie umawiają się na dostarczenie paczki i jest tylko jedna próba doręczenia. Każda kolejna jest dodatkowo płatna. Zamawiajcie więc paczkę pod taki adres, pod którym jesteście w porach, kiedy jeździ kurier na danym terenie

dataLayer.push({"ecommerce":{"currencyCode":"PLN"}});