Masła

Masło pistacjowe 100%
48 punktów
48,00 zł
235 g
Masło z orzechów laskowych 100%
37 punktów
37,00 zł
230 g
Masło orzechowe chrupiące
16 punktów
16,00 zł
235 g
Schronisko Bukowina Masło migdałowe chrupiące
24 punkty
24,00 zł
235 g
Masło klarowane w dużym słoiku 700 ml
26 punktów
Produkt niedostępny
function registerWidget (w, token) { w['_ekomiWidgetsServerUrl'] = 'https://widgets.ekomi.com'; w['_customerId'] = 151182; if (w['_language'] == undefined) { w['_language'] = new Array(); } w['_language'][token] = 'auto'; if(typeof(w['_ekomiWidgetTokens']) !== 'undefined'){ w['_ekomiWidgetTokens'][w['_ekomiWidgetTokens'].length] = token; } else { w['_ekomiWidgetTokens'] = new Array(token); } if(typeof(ekomiWidgetJs) == 'undefined') { ekomiWidgetJs = true; var scr = document.createElement('script');scr.src = 'https://sw-assets.ekomiapps.de/static_resources/widget.js'; var head = document.getElementsByTagName('head')[0];head.appendChild(scr); } else {if (typeof ekomiWidgetMain != 'undefined') {ekomiWidgetMain('ajax', token);}} return true; } (function (w) { var token = 'sf151182635254b2a2b96'; var k = document.getElementsByClassName('ekomi-widget-' + token); for(var x=0;x < k.length;x++){ registerWidget(w,token); } })(window);

Najlepsze masło ze Schroniska Bukowina

Nie od dziś wiadomo, że masło podkręca smak i nadaje potrawom niepowtarzalnego charakteru. W żadnej kuchni nie powinno zabraknąć wysokiej jakości tłuszczów, bo będzie Ci potrzebne do przygotowania wielu dań. My uwielbiamy naturalne produkty i w naszej spiżarni jest ich całe mnóstwo. Za punkt honoru wzięliśmy sobie, aby wszystko, co możemy Ci zaoferować było najwyższej jakości oraz pochodziło od lokalnych dostawców. Masło to najczęściej produkt pochodzenia zwierzęcego, które produkowane jest z różnego rodzaju mleka, choć istnieją masła roślinne, które na pewno podbiją Twoje kubki smakowe.

Mamy dobrą wiadomość – w tej kategorii znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości masła i nasyconych kwasów tłuszczowych. Oczywiście nie zabrakło u nas klasyki, czyli masła klarowanego, ale dla miłośników zdrowych kwasów tłuszczowych przygotowaliśmy też kilka rodzajów masła orzechowego i jest to coś, czego koniecznie musisz spróbować! Wybierz swoje ulubione – pistacjowe, z orzechów laskowych albo migdałowe. Każde masło jest w 100% pochodzenia naturalnego. Nie znajdziesz tam dodatku oleju palmowego, sztucznych barwników czy wzmacniacz smaku. Zapomnij o dosładzaniu – nasze masło zawiera tylko orzechy lub pełne mleko. Sięgaj po to, co najlepsze prosto z natury.

Naturalne kwasy tłuszczowe w Twojej kuchni

Jeśli chcesz sięgać po dobry tłuszcz mleczny, to wybierz nasze masło. Dzięki procesowi klarowania będziesz mógł je wykorzystać do smażenia swoich potraw, nawet mięs, które wymagają dłuższej obróbki termicznej. Takie masło wytrzymuje wysokie temperatury,  nie powoduje spalenia i przedostawania się szkodliwych substancji. Taki tłuszcz sprawdzi się, jeśli Twoja rodzina nie wyobraża sobie niedzielnego obiadu bez smażonego kotleta panierowanego. Miłośnicy czerwonego, krwistego mięsa ucieszą się, bo na takim maśle z powodzeniem wysmażysz swojego steka. Dodaj do masła ze dwa ząbki czosnku i rozkoszuj się aromatycznym smakiem mięsa. A co powiesz na zdrowe desery z wykorzystaniem masła orzechowego?

Wybierz z naszej oferty swój ulubiony smak i używaj go do woli w swoich słodkich potrawach. Masło z orzechów sprawdzi się idealnie jako dodatek do energetycznego koktajlu. Wystarczy kilka pożywnych, smacznych składników a taki szejk może służyć jako samodzielny, pełnowartościowy posiłek. Wrzuć do blendera banana, dwie garście świeżego, młodego szpinaku, pół awokado i łyżkę masła orzechowego oraz szklankę wody mineralnej lub mleka roślinnego. Masło możesz też wykorzystać po prostu do posmarowania kanapki świeżego chleba. Tak też smakuje wspaniale!

Masło – na Twoje zdrowie!

Nie bój się nasyconych kwasów tłuszczowych, bo takich też potrzebuje Twój organizm. Nie unikaj całkiem masła, bo w nim zawarta jest witamina D, A, E i K. Każde masło to produkt o dużej zawartości tłuszczu, ale zarówno tłuszcz roślinny, jak i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego, są Ci niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Wszystko w rozsądnych ilościach i przede wszystkim odpowiedniej jakości. A o nią zadbaliśmy my, produkując najwyższej jakości masła, bez dodatków. Masło ma jeszcze jedną zaletę – jest niesamowicie energetyczne, więc jeśli dodasz je do swoich potraw to masz gwarantowany solidny zastrzyk energii.