Facebook Pixel

Kosze z whisky

Kosze prezentowe z whisky

Starannie skomponowane i estetycznie zapakowane kosze upominkowe to jeden z naszych najlepszych produktów. Opierając nasze kompozycje na regionalnych produktach, naszych autorskich wyrobach oraz alkoholach z wyższej półki, stworzyliśmy gustowne, kompletne i efektowne zestawy podarunkowe. Taki prezent ucieszy każdą osobę i zapewni jej długie chwile przyjemności. Jeśli szukasz upominku, który spełni wszystkie Twoje wymagania, jesteś w dobrym miejscu!a

Zestawy z whisky - recepta na trafiony prezent

Wszyscy lubimy dostawać prezenty, ale ogromną przyjemność sprawia nam również ich dawanie. Decydując się na nasze gotowe zestawy upominkowe z whisky jako podarunek firmowy, zyskujesz mnóstwo czasu, który musiałbyś przeznaczyć na skompletowanie pasujących do siebie produktów i ich ładne zapakowanie. Oszczędność czasu nie oznacza jednak w żadnym przypadku pójścia na łatwiznę. Tworząc nasze kosze upominkowe z alkoholem nie poszliśmy drogą na skróty w kwestii jakości. Proponowane przez nasz kosze prezentowe z whisky to zestawy zawierające wyłącznie produkty z górnej półki, rozpływające się w ustach czekolady, przepyszne włoskie praliny, regionalne miody czy aksamitne kremy orzechowe. W ten sposób powstały zestawy prezentowe, które idealnie wpasują cię w klimat świątecznych, biznesowych upominków, nawet na najwyższych szczeblach.

Gotowe do wręczenia świąteczne paczki z whisky

Sklep online Schronisko Bukowina przygotował dla Państwa kilka świetnych kompozycji z whisky, z których każda stanowi kompletny i gotowy do wręczenia elegancki prezent. Produkty są ze sobą dobrane w przemyślany sposób i szykownie zapakowane. Wystarczy otworzyć karton i wręczyć podarunek swoim pracownikom, kontrahentom lub wspólnikom. Możesz oczywiście wysłać paczkę bezpośrednio do danej osoby, bez dokumentów sprzedażowych w środku. Trunek, jak i pozostałe elementy zamówienia są dobrze zabezpieczone na czas dostawy.

Zaskocz swoich bliskich koszem z ekskluzywnym whiskey

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Pomysłowy kosz prezentowy z whisky będzie świetnym podarunkiem z okazji urodzin, zarówno dla przyjaciółki, jak i męża. Możesz wybrać zestaw zawierający dodatkowo miód pitny, wino lub nalewkę. W każdym zestawie prezentowym znajdziesz też wykwintne praliny oraz najlepszej jakości czekoladki. Sprawdź co oferujemy, a nie będziesz już dłużej zastanawiać się nad świątecznym podarunkiem. Sprawdź również zestawy prezentowe z winem lub wszystkie zestawy świąteczne w naszej ofercie.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Desc
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Desc