Prezenty biznesowe i firmowe na święta

Włoski zestaw prezentowy Ortensia
-37%
84 punkty
Cena promocyjna 84,00 zł Regular Price 133,09 zł
Produkt niedostępny
Ekskluzywna skrzynia Prezeski z miodem pitnym malinowym
540 punktów
540,49 zł
Produkt niedostępny
Zestaw prezentowy Wytrawny
211 punktów
211,59 zł
Produkt niedostępny
Zestaw prezentowy Owoce Lasu
205 punktów
205,89 zł
Produkt niedostępny

Prezenty biznesowe na święta

Święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanocne to szczególny czas, w którym więcej uwagi przywiązujemy do relacji rodzinnych i osobistych, ale coraz chętniej przygotowujemy prezenty także na gruncie zawodowym. Tradycja świętowania w miejscu pracy i szykowania upominków dla partnerów biznesowych jest ważnym elementem budowania wizerunku firmy oraz przyjemnej, sprzyjającej owocnej pracy atmosfery. W tej kategorii znajdziesz bardzo elegancko zapakowane prezenty biznesowe, zawierające produkty najwyższej jakości. Możesz wybrać jeden z wielu różnych wariantów w stylowych opakowaniach i podarować je w pracy lub na uroczystym spotkaniu firmowym.

Eleganckie prezenty firmowe z logo

Zestawy prezentowe z Twoim logo z oferty Schroniska Bukowina będą doskonałym pomysłem na prezent zarówno dla kontrahenta, jak i klienta lub partnera biznesowego. Na szczególną uwagę zasługują staranność wykonania oraz jakość poszczególnych produktów w naszych stylowych koszach upominkowych. Na gruncie prywatnym możemy pozwolić sobie na nieco więcej luzu, w warunkach biurowych lepiej postawić na klasykę i stonowane, gustowne prezenty biznesowe. Sprawdź naszą ofertę m.in. zestawy dla klientów, paczki świąteczne dla pracowników; i przekonaj się, jak łatwo i szybko zamówisz dedykowane upominki na różne okazje, których oryginalność i estetyka wykonania robią duże wrażenie i zachęcają do szybkiego wypróbowania wszystkich smakołyków.

Personalizowane upominki biznesowe dla pracowników i klientów

Paczki świąteczne dla firm możemy podarować każdej osobie, z którą pozostajemy w relacjach biznesowych. Powszechnym obyczajem staje się wręczanie koszy prezentowym załodze i współpracownikom w geście podziękowania za kolejny rok pełen sukcesów, ciężkiej pracy i wyjątkowych starań. Istotnym elementem podarunków biznesowych jest ich design oraz personalizacja. Bardzo ważne jest pierwsze, szykowne wrażenie oraz grawer lub nadruk, który z Twojego upominku uczyni subtelny gadżet marketingowy. Pracownicy chętnie chwalą się takimi ekskluzywnymi prezentami biznesowymi w sieci oraz rodzinie. Widoczne logo będzie pracowało na budowanie wizerunku Twojej firmy. Świetnym pomysłem jest wręczanie prezentów przy ważnych okazjach, by włączyć pracowników we wspólne świętowanie.

Co zawierają zestawy biznesowe?

Świąteczne prezenty biznesowe proponowane przez Schronisko Bukowina zawierają wysokiej klasy delikatesy spożywcze, regionalne i tradycyjne, np. wiele podhalańskich przysmaków, ale także powszechnie lubiane czekolady i rarytasy sprowadzane przez nas prosto ze słonecznej Italii. Wartość prezentu zależy od Twoich pomysłów i planów, ale jesteśmy przekonani, że we współpracy z nami znajdziesz idealny prezent biznesowy. Możesz taki upominek wręczyć także przy okazji rocznicy, jubileuszu czy innego ważnego dla firmy wydarzenia. Stawiając na różnorodność, przygotowaliśmy dla Państwa upominki opierające się na słodkościach, produktach wytrawnych, jedne zawierające alkohol, a inne bez niego. Wszystkie łączy wysoka jakość poszczególnych elementów oraz efektowne opakowanie. W połączeniu ze szczerymi życzeniami będą idealnie przekazywać Twoją wdzięczność, a nasi pracownicy zadbają o to, by prezenty przyjechały perfekcyjnie zapakowane i gotowe do wręczenia.