Paczki i Kosze Wielkanocne

Zestaw prezentowy Owoce Lasu
205 punktów
205,89 zł
Produkt niedostępny
Zestaw upominkowy miodowy
204 punkty
204,19 zł
Produkt niedostępny

Każda okazja jest dobra, aby wręczyć komuś upominek. Prezenty dajemy innym najczęściej na urodziny, imieniny, wesela oraz święta Bożego Narodzenia. Ostatnimi czasy wracamy do dawnej staropolskiej tradycji obdarowywania się podarunkami z okazji Wielkanocy. Prezenty możemy wręczyć swoim bliskim podczas świątecznego śniadania lub pracownikom i klientom naszej firmy. 

Święta Wielkanocne to idealna okazja do tego, aby obdarować swoich podwładnych oraz partnerów biznesowych. Taki gest z pewnością wywoła radość wśród pracowników, a pracodawcy przyniesie wiele korzyści.

Dlaczego warto wręczać paczki wielkanocne dla pracowników?

Prezenty mogą być wyrazem miłości, wdzięczności, czy formą podziękowania. Wręczając innym nawet drobne upominki, pokazujemy, że darzymy te osoby sympatią. W życiu codziennym każdy z nas lubi dostawać podarunki, tak samo jest również w miejscu pracy. Pracownik, który zostanie obdarowany symbolicznym prezentem na święta wielkanocne, poczuje się z pewnością wyróżniony i doceniony. To w efekcie może skutkować nie tylko miłą atmosferą oraz poprawą relacji z szefem, ale także zwiększeniem motywacji do pracy oraz poczuciem przynależności do firmy. Pracodawca z pewnością zyska w ten sposób w oczach swoich podwładnych. Wręczając paczki wielkanocne, wyraża on troskę oraz chęć sprawienia przyjemności swojemu zespołowi. Paczki świąteczne dla pracowników to świetny sposób na rozluźnienie atmosfery w pracy oraz podziękowanie pracownikom lub kluczowym klientom za owocną współpracę (zestawy prezentowe dla klientów). 

Od pewnego czasu coraz więcej przedsiębiorców wybiera paczki wielkanocne dla firm, nie tylko po to, by zacieśnić relacje z kontrahentami, ale również, aby poprawić PR i pokazać firmę z jak najlepszej strony. Takie działanie ma spore znaczenie - nie możemy zapominać, że to właśnie pracownicy i klienci stanowią filary każdej firmy. Dlatego też warto podarować im wielkanocny kosz pełen najlepszych przysmaków, które śmiało mogą pojawić się na świątecznym stole. W ten sposób pokażemy swoim współpracownikom, że jesteśmy im wdzięczni za ich poświecenie i codzienną pracę, a tym samym sprawimy im przyjemność. 

Kosze wielkanocne dla pracowników – co powinno się w nich znaleźć?

Najbardziej cenimy sobie uniwersalne prezenty. I to właśnie upominki mające te cechy wywołują najszczersze uśmiechy. Wiele osób uwielbia różnego rodzaju ozdoby, czy dekoracje, jednak najbardziej trafionym podarunkiem będzie ten, który będziemy mogli praktycznie wykorzystać. To właśnie ten cel przyświecał nam, kiedy tworzyliśmy nasze świąteczne paczki dla firm. Dlatego wybór naszych zestawów wielkanocnych będzie strzałem w dziesiątkę! W ofercie znajdziemy artykuły codziennego użytku takie jak: aromatyczne herbaty i kawy, wyśmienite słodycze, czekolady i ciasteczka, przetwory - ćwikłę, chrzan, konfitury, miody oraz inne smakołyki, którymi śmiało możemy zajadać się podczas świątecznego śniadania. Czy to nie brzmi idealnie?

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty zestawów wielkanocnych dla firm?

Odpowiedź wydaje się oczywista - paczki wielkanocne przygotowane przez Schronisko Bukowina są po prostu najlepsze! Zawartość świątecznych zestawów kryje w sobie wysokiej klasy produkty premium, które są tak oryginalne, że nie znajdziemy ich na sklepowych półkach. Ich największą zaletą jest ich naturalny skład, pozbawiony wszelkich chemicznych dodatków, konserwantów, czy barwników. Dodatkowo produkty te wyróżniają się niebywałym smakiem. Sok malinowy, czy konfitura z truskawek smakują dokładnie tak samo, jak te które przygotowywały nasze babcie lub mamy. To jednak nie koniec, wyjątkowa zawartość wielkanocnych paczek dla pracowników zapakowana została w eleganckie drewniane skrzynie lub kosze wiklinowe oraz ekologiczne pudełka. Tak efektowny prezent wywoła ekscytację u każdej obdarowanej osoby. 

Zestawy wielkanocne dla pracowników - wygodna i oszczędność czasu

Okres przedświąteczny dla wielu przedsiębiorców jest czasem pełnym wyzwań. Czasami ciężko znaleźć chwilę, aby wyszukać odpowiednie prezenty na Wielkanoc dla podwładnych i ważnych kontrahentów. Na szczęście z pomocą przychodzą kosze wielkanocne dla firm przygotowane przez Schronisko Bukowina. Ich największym atutem jest to, że są one gotowe i nadają się od razu do wręczenia. Wyjątkowe produkty znajdujące się w eleganckich opakowania zrobią wrażenie na niejednej osobie.

W naszej ofercie paczek wielkanocnych dostępny jest rozmaity wybór zestawów w cenach dopasowanych do portfela każdego przedsiębiorcy.

Wręczając wielkanocne paczki pracownikom oraz klientom firmy wyrazimy nie tylko swoją wdzięczność, ale również korzystnie wpłyniemy na wizerunek firmy, a tym samym zyskamy przychylność współpracowników.