
Włoskie małe kapary w occie winnym - D'Amico
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoskie kapary w occie - malutki, aromatyczny przysmak
Włoskie kapary mini w zalewie z octu winnego z dodatkiem soli i kwasku cytrynowego świetnie nadadzą się do przetworów słodko - kwaśnych, dań mięsnych, czy makaronu. Wyśmienicie smakują na pizzy oraz jako składnik sałatek. Ich głównym zadaniem jest aromatyzowanie potraw.
Capperi di Roccia Piccoli zamknięte zostały w 100 g szklanym słoiczku. Produkt importowany bezpośrednio z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P80115441 |
| Składniki: | kapary, woda, ocet winny 17%, sól, przeciwutleniacze kwas askorbinowy |
| Gramatura: | 100 g |
| Data ważności: | nie mniej niż pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 32 kcal |
| Węglowodany: | 3,9 g |
| Białko: | 3 g |
| Sól: | 7,4 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
