
Włoskie pomidory pelati w całości - Mutti
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Najlepsze pomidory pelati marki Mutti
Pomidory to warzywa, które mają spore zastosowanie w kuchni, krótko mówiąc - nadają się niemal do wszystkiego. Ale, czy wiesz, czym są pomidory pelati? Nie chodzi tu o gatunek tych warzyw. Napis na puszce "pelati" oznacza po włosku, że pomidory są po prostu pozbawione skórki.
Marka Mutti przygotowała dla nas wyborne, dojrzałe i obrane pomidory zamknięte w puszce 400 g. Można wykorzystać je do przygotowania pysznych zup, sosów do pizzy, czy spaghetti.
Pomidory w puszce marki Mutti to produkt klasy premium, którego nie znajdziesz na polskim rynku. Importujemy je bezpośrednio z Włoch. W naszej ofercie kupisz pomidory dostępne w Parmie, Udine, czy Rzymie.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Mutti |
| SKU: | P8005110060007 |
| Składniki: | pomidory bez skórki, sok z pomidorów |
| Gramatura: | 400 g |
| Data ważności: | 2 lata |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 22 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | <0,1 g |
| Węglowodany: | 3,6 g |
| W tym cukry: | 2,9 g |
| Białko: | 1,1 g |
| Sól: | 0,01 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
