
Pomidory Obrane Pelati 400g - Divella
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Pomidory pelati 400g Divella
To soczyste, obrane pomidory pelati marki Divella, przygotowane z dojrzałych włoskich pomidorów o intensywnym smaku i aromacie. Starannie wyselekcjonowane i przetworzone, stanowią doskonały składnik kuchni śródziemnomorskiej.
Do czego użyć?
Idealne do sosów pomidorowych, zup, gulaszy czy dań z makaronem. Świetnie sprawdzą się także jako baza do pizzy lub zapiekanek, dodając potrawom naturalnej słodyczy i głębokiego, włoskiego aromatu.
Najważniejsze cechy:
• Pomidory pelati - obrane, soczyste i aromatyczne.
• Doskonałe do sosów, zup, pizzy i dań głównych.
• Zachowują naturalną świeżość i wartości odżywcze.
• Opakowanie zawiera 400 g pomidorów.
• Produkt importowany bezpośrednio z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Divella |
| SKU: | P8005121006124 |
| Składniki: | Pomidory obrane, sok pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 19 kcal |
| Tłuszcz: | 0,1 g |
| Węglowodany: | 3 g |
| W tym cukry: | 3 g |
| Białko: | 1,2 g |
| Sól: | 0,11 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
