Słowackie słodycze

Cukierki Lentilky - Orion
10 punktów
10,00 zł
Produkt niedostępny
Wafelki orzechowe Zlate Oplatky - Opavia
7 punktów
7,60 zł
Produkt niedostępny
Wafelki kakaowe Zlate Oplatky - Opavia
7 punktów
7,70 zł
Produkt niedostępny
Czekolada mleczna o smaku sernika z borówkami - Orion
15 punktów
15,00 zł
Produkt niedostępny
Ciastko miodowe z kakao Marlenka
4 punkty
4,00 zł
Produkt niedostępny
Wafelki o smaku cytrynowym - Opavia
7 punktów
7,40 zł
Produkt niedostępny
function registerWidget (w, token) { w['_ekomiWidgetsServerUrl'] = 'https://widgets.ekomi.com'; w['_customerId'] = 151182; if (w['_language'] == undefined) { w['_language'] = new Array(); } w['_language'][token] = 'auto'; if(typeof(w['_ekomiWidgetTokens']) !== 'undefined'){ w['_ekomiWidgetTokens'][w['_ekomiWidgetTokens'].length] = token; } else { w['_ekomiWidgetTokens'] = new Array(token); } if(typeof(ekomiWidgetJs) == 'undefined') { ekomiWidgetJs = true; var scr = document.createElement('script');scr.src = 'https://sw-assets.ekomiapps.de/static_resources/widget.js'; var head = document.getElementsByTagName('head')[0];head.appendChild(scr); } else {if (typeof ekomiWidgetMain != 'undefined') {ekomiWidgetMain('ajax', token);}} return true; } (function (w) { var token = 'sf151182635254b2a2b96'; var k = document.getElementsByClassName('ekomi-widget-' + token); for(var x=0;x < k.length;x++){ registerWidget(w,token); } })(window);

Słodycze prosto ze Słowacji

Ciężko znaleźć kogoś, kto nie lubi słodyczy. Słodkości są tymi "małymi grzeszkami", które sprawiają nam przyjemność i z których tak ciężko jest nam zrezygnować. I nie ma się temu, co dziwić, bo słodycze są przecież pyszne. Mogą występować pod różnymi postaciami — czekolady, batoników, wafelków, ciasteczek, lizaków, czy cukierków. Wymieniać można by bez końca. Słodycze mają w sobie coś uzależniającego, coś, co nie pozwala nam przejść obok nich obojętnie. Tak właśnie jest w przypadku doskonałych słowackich łakoci, które od lat produkowane są według tradycyjnej receptury i ciągle kuszą swoich wielbicieli fantastycznym smakiem.

Słodkości ze Słowacji

Na czym polega fenomen słowackich słodyczy? Jedni powiedzą, że na prostocie, inni, że na bogactwie. I w zasadzie oba te stwierdzenia są prawdziwe. Łakocie ze Słowacji cieszą swoim smakiem, dlatego, że pozostaje on od wielu lat niezmienny. Czekolady Studentskie marki Orion wytwarzane są z najlepszej jakości ziaren kakaowca, wypełnione sowicie bakaliami, pyszną, rozpływającą się galaretką oraz dużymi kawałkami owoców. I tu z pewnością takim słodkościom nie można odmówić przepychu. Z kolei słynne słowackie oplatky, to zwykłe wafle przełożone delikatnym, ale jakże znakomitym kremem. Słowacy uwielbiają się nimi zajadać i dużo częściej wybierają właśnie je zamiast batonów. Do najbardziej flagowych produktów kojarzonych ze Słowacją należą Horalky, w Polsce znane jako Góralki, mające wielu miłośników. Wśród wyjątkowych słodyczy słowackiej produkcji w naszej ofercie można znaleźć także okrągłe wafelki z nadzieniem, oblane grubą warstwą czekolady, czyli wszystkim dobrze znaną Fiodorkę oraz wyśmienite Banany w czekoladzie, które są ulubionym smakołykiem dzieciaków.

Tradycyjne słodycze i desery

Z racji tego, że Słowacja i Czechy stanowiły niegdyś jedno państwo, można zauważyć, że na rynku słowackim funkcjonuje wiele produktów czeskich marek. Przez to, że oba kraje stanowiły jedność przez wiele lat, spora ilość artykułów spożywczych wpisała się na dobre do sprzedaży i nadal cieszy podniebienia wielu Słowaków i Czechów. Smak tradycyjnych słodyczy i deserów naszych południowych sąsiadów sprawia niekrytą radość także i smakoszom w Polsce. W ofercie sklepu online Schronisko Bukowina znajdziecie wyśmienite słodkości, bogate w bakalie i owoce. Każdy znajdzie tu coś, co lubi.