
Włoska oliwa premium z chilli - Ollio
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoska oliwa z chilli - pełnia smaku z nutą ostrości
Aromatyczna oliwa extra virgin została połączona z ostrym chilli, w efekcie gwarantując wyjątkowy smak i aromat. Ten włoski produkt został stworzony wyłącznie na bazie naturalnych składników. Oliwa premium z chilli jest umiarkowanie ostra, idealna jako dodatek do wielu dań. Znajdziesz ją w eleganckiej, wąskiej butelce o pojemności 300 ml.
Do czego przydaje się oliwa premium z chilli?
Ten rodzaj oliwy doskonale zastąpi wszystkie podstawowe jej typy na przykład w sałatkach i surówkach. Dodatkowo nada lekkiej ostrości bez konieczności doprawiania. Chilli oliwa sprawdzi się też na przykład do przygotowania makaronów albo jako podstawa do dressingu.
Wysoka jakość i świetny smak - oliwa premium z chilli
Dostępna w sklepie oliwa z oliwek z dodatkiem chilli pochodzi ze starannie wyselekcjonowanego źródła. Jest sprowadzana wprost z Włoch. To gwarantuje doskonałą jakość produktu. Oliwa z chilli jest pozbawiona konserwantów i bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach. Do jej stworzenia użyto wysokiej jakości oliwy premium.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Ollio |
| SKU: | P8032958070448 |
| Oferta: | grill |
| Składniki: | najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych 97,5%, suszone chilli 2%, naturalny aromat |
| Etykiety kategoria: | Nowość, Własny import z Włoch |
| Gramatura: | 250 g |
| Data ważności: | nie mniej niż pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklana butelka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 828 kcal |
| Tłuszcz: | 92 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 13 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
