
Masło z orzechów laskowych 235g - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Ta wyjątkowa pasta z orzechów laskowych to czysty, naturalny produkt, w którym znajdziesz tylko i wyłącznie orzechy laskowe — bez żadnych dodatków. Dzięki temu, produkt zachowuje wszystkie wartości odżywcze i właściwości zdrowotne orzechów.
Orzechy laskowe to źródło zdrowych tłuszczów, białka, witamin i minerałów, które wspierają zdrowie serca, poprawiają funkcje mózgu oraz pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry. Ich regularne spożycie może także przyczynić się do poprawy poziomu cholesterolu we krwi, a także wspomagać odporność organizmu.
Pasta doskonale sprawdzi się jako dodatek do pieczywa, naleśników, owsianek, a także w roli składnika zdrowych deserów.
Produkt w opakowaniu 235g oferuje pełnię smaku i korzyści zdrowotnych orzechów laskowych.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5908252810093 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | orzechy laskowe |
| Etykiety kategoria: | Black Friday |
| Gramatura: | 230 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 664 kcal |
| Tłuszcz: | 60 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 6 g |
| Węglowodany: | 16 g |
| W tym cukry: | 4 g |
| Białko: | 15 g |
| Sól: | 0,2 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
