
Mąka z czerwonej soczewicy - Caputo
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Mąka z czerwonej soczewicy - Caputo
Mąka z czerwonej soczewicy marki Caputo idealnie sprawdzi się do zagęszczania różnego rodzaju potraw mięsnych, zup, czy sosów. Z jej udziałem przygotujesz znakomite wypieki, ciasteczka, naleśniki, czy gofry. Dzięki mące z soczewicy czerwonej przyrządzisz nie tylko smaczne, ale i zdrowe dania, dlatego warto spożywać ją w każdym wieku. Najwyższej jakości mąka włoskiej marki Caputo to certyfikowany produkt bezglutenowy, dlatego śmiało mogą po nią sięgać osoby cierpiące na celiakię. Oryginalny produkt włoski zamknięty w papierowej torebce. Masa netto: 500 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Caputo |
| SKU: | p8014601663306 |
| Składniki: | mąka z czerwonej soczewicy 100% |
| Gramatura: | 500 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 340 kcal |
| Tłuszcz: | 18 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,3 g |
| Węglowodany: | 49 g |
| W tym cukry: | 2,7 g |
| Białko: | 27,2 g |
| Sól: | 0,01 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
