
Włoska babka panettone z kremem Baileys - Bauli
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Ciasto babka z kremem Baileys
Włoska babka w stylu panettone nadziana kremem Baileys. Importowana bezpośrednio z Włoch. Została wyprodukowana z wykorzystaniem oryginalnych składników, dlatego zachwyci Cię swoim smakiem. Jest to produkt gotowy, idealny do szybkiego zaserwowania domownikom i gościom w całości albo w formie bardziej złożonego deseru.
Ciasto babka z kremem Baileys to przepyszna propozycja do popołudniowej kawy. Świetnie sprawdzi się w zestawieniu z alkoholem, na przykład koniakiem. Możesz podać ją na kilka różnych sposobów, ale jest przepyszna również sama w sobie. Latem stwórz z jej udziałem apetyczny deser, dodając do niego lody własnego wyrobu.
Babka panettone została sprowadzona wprost z Włoch, ze starannie wyselekcjonowanego źródła. To sprawia, że możesz dzięki niej poznać smak oryginalnej, włoskiej receptury. Jedno ciasto wystarczy na kilka deserów - ma gramaturę 750 g - dlatego sprawdzi się również podczas przyjęcia albo wizyty gości. Jako produkt gotowy będzie Ci służyć w chwilach, gdy nie masz czasu albo sposobności na przygotowanie własnych wypieków. Zdecydowanym atutem jest obecność oryginalnego kremu Baileys wewnątrz ciasta.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Bauli |
| SKU: | P8001720416340 |
| Oferta: | Na wielkanoc |
| Składniki: | mąka pszenna miękka typu 0, cukier, świeże jaja, masło (mleko), syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże naturalne (pszenica), emulgatory: mono- i dihlcerydy kwasów tłuszczowych, mieszanka aromatyczna Baileys (1,1%) (aromaty, woda, śmietanka (mleko), cukier, białka mleka, barwniki: karmel, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), alkohol, sól, aromaty, odtłuszczone mleko w proszku, śmietanka w proszku (mleko), substancje zagęszczające: pektyny, substancje konserwujące: sorbinian potasu. Saszetka słodzonego kakao (3,2%) (kakao w proszku obniżone, cukier, skrobia pszenna). Może zawierać soję, orzechy, gorczycę. |
| Gramatura: | 750 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 tygodnie |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 371 kcal |
| Tłuszcz: | 13 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 8,5 g |
| Węglowodany: | 54 g |
| W tym cukry: | 24 g |
| Białko: | 7,3 g |
| Sól: | 0,49 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
