
Żelki Tropifrutti Mix 175g - Haribo
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Haribo |
| SKU: | P4001686322963 |
| Składniki: | cukier; syrop glukozowy; Woda; Żelatyna; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; olej słonecznikowy; Koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, spirulina, jabłko, marchew, jagoda, czarny bez, czarna porzeczka, pomarańcza, kiwi, cytryna, aronia, mango, winogrona, marakuja; Aromat; ekstrakt z czarnego bzu; Substancja glazurująca: wosk pszczeli biały |
| Gramatura: | 175 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1482kj/ 349 kcal |
| Tłuszcz: | <0.5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0.1 g |
| Węglowodany: | 82 g |
| W tym cukry: | 63 g |
| Białko: | 4.5 g |
| Sól: | 0.03 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
