
Żelki Smerfy 3 smaki wegańskie 100g - Haribo
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Składniki: syrop glukozowy; cukier; skrobia; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; olej słonecznikowy; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, pomarańcza, bez czarny, czarna porzeczka, cytryna, aronia, winogrono; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty; ekstrakt z bzu czarnego; aromat; barwnik: indigotyna. Może zawierać śladowe ilości MLEKA i PSZENICY. Masa netto: 100 g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1421kj/ 334kcal Tłuszcz <0,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g Węglowodany 82 g w tym cukry 42 g Błonnik 0g Białko <0,5g Sól <0,01g Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P4001686008409 |
| Składniki: | syrop glukozowy; cukier; skrobia; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; olej słonecznikowy; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, pomarańcza, bez czarny, czarna porzeczka, cytryna, aronia, winogrono; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty; ekstrakt z bzu czarnego; aromat; barwnik: indigotyna. Może zawierać śladowe ilości MLEKA i PSZENICY. |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 334 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,1 g |
| Węglowodany: | 82 g |
| W tym cukry: | 42 g |
| Białko: | <0,5 g |
| Sól: | <0,01 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
