Żelki Miami Sauer kwaśne 100g - Haribo
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Żelki Miami Sauer kwaśne 100g firmy Haribo
To doskonała propozycja dla miłośników intensywnie kwaśnych smaków. Wykonane z najwyższej jakości składników, te popularne żelki dostarczą niezapomnianych wrażeń smakowych. Każdy kawałek został starannie opracowany, aby zapewnić idealną równowagę pomiędzy kwaśnością a słodyczą, co czyni je ulubionym wyborem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzięki poręcznemu opakowaniu 100g, możesz cieszyć się nimi w dowolnym miejscu, niezależnie od okazji. Wybierz żelki Miami Sauer od Haribo, aby doświadczyć prawdziwej przyjemności z każdej sztuki. Sprawdzą się również jako wyjątkowa przekąska na spotkania ze znajomymi lub jako oryginalny dodatek do prezentu.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P4001686007563 |
| Składniki: | Cukier; syrop glukozowy; skrobia; substancja utrzymująca wilgoć: syrop sorbitolowy; mąka pszenna; kwasy: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; regulatory kwasowości: wodorojabłczan sodu, cytrynian triwapniowy; aromat; ekstrakt owocu czarnego bzu; koncentraty owocowe i roślinne: spirulina, czarna porzeczka, czarny bez, aronia, winogrona, substancja glazurująca: wosk carnauba; barwnik: kurkumina. |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 334 kcal |
| Tłuszcz: | 1,3 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 1,1 g |
| Węglowodany: | 82 g |
| W tym cukry: | 53 g |
| Białko: | 0,9 g |
| Sól: | 0,23 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
