
Żelki Ingwer Zitrone 160g - Haribo
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Haribo |
| SKU: | P9002975378895 |
| Składniki: | syrop glukozowy; Cukier; Wytrzymałość; Żelatyna; sok cytrynowy z koncentratu soku cytrynowego (2,3%); zakwaszacze: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; koncentrat imbiru (0,7%); Koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, pomarańcza, cytryna, czarny bez; Aromat; Substancja powlekająca: wosk Carnauba. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY |
| Gramatura: | 160 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1447 kj/ 340 kcal |
| Tłuszcz: | 0.5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0.1 g |
| Węglowodany: | 80 g |
| W tym cukry: | 60 g |
| Białko: | 3.5 g |
| Sól: | 0.08 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
