
Żelki Fruitmania Berry 175g - Haribo
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Haribo Fruitmania Berry 175 g
Haribo Fruitmania Berry to wyjątkowa mieszanka miękkich żelków inspirowanych smakiem soczystych owoców leśnych. W opakowaniu znajdziesz intensywne nuty maliny, jagody, jeżyny oraz czarnej porzeczki, które tworzą wyrazistą, owocową kompozycję. Żelki wyróżniają się przyjemnie miękką konsystencją i intensywnym smakiem, który sprawia, że trudno poprzestać na jednej garści.
Idealne na każdą okazję
To doskonała propozycja na codzienną słodką przekąskę, wieczór filmowy, podróż lub spotkanie z rodziną i przyjaciółmi. Wygodne opakowanie 175 g świetnie sprawdza się zarówno do dzielenia, jak i zabrania ze sobą wszędzie tam, gdzie masz ochotę na coś owocowego i słodkiego.
Najważniejsze cechy
• Intensywne smaki leśnych owoców
• Miękka, przyjemna konsystencja
• Idealne jako słodka przekąska na każdą okazję
• Wygodne opakowanie 175 g
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Haribo |
| SKU: | P4001686327814 |
| Składniki: | cukier; syrop glukozowy; soki owocowe z koncentratów soków owocowych truskawka, malina, jeżyna, jagoda, czarna porzeczka; modyfikowana skrobia; kwas: kwas cytrynowy; olej słonecznikowy; aromaty; substancja glazurująca: woski pszczele białe i żółte. Może zawierać mleko i pszenicę. |
| Gramatura: | 175 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1446 kJ/ 340 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,1 g |
| Węglowodany: | 83 g |
| W tym cukry: | 62 g |
| Białko: | <0,5 g |
| Sól: | 0,08 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
