
Włoska faszerowana nóżka wieprzowa - fini
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Zampone włoskiej firmy Cotechino. Co to jest Zampone? To nic innego jest wyfiletowana noga wieprzowa nadziana mięsem wieprzowym i słoniną. Zampone gdzie kupić? Produkt jest dostępny w naszym sklepie internetowym z wysyłką do każdego miejsca w Polsce oraz na miejscu w sklepie stacjonarnym. Zampone to włoski produkt regionalny, chroniony przez Unię Europejską - tak jak na przykład polski oscypek. Może być produkowane wyłącznie na określonym terenie Włoch według ściśle określonej receptury.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8028257002747 |
| Składniki: | mięso wieprzowe, skórka wieprzowa, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy i rośliny aromatyczne, naturalne aromaty, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotan sodu. |
| Gramatura: | 1000 g |
| Data ważności: | nie mniej niż pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 290 kcal |
| Tłuszcz: | 22 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 7,5 g |
| Białko: | 23 g |
| Sól: | 2,1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
