
Włoskie Salami Ventricina Piccante świeżo krojone 100 g
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Intensywny smak salami Ventricina Piccante
Tradycyjne włoskie salami powstaje z najlepszej jakości wieprzowego mięsa z dodatkiem czosnku, soli, ziaren pieprzu, rozmarynu i papryczek pepperoni. Dojrzewająca wędlina charakteryzuje się zdecydowanym, lekko pikantnym, a równocześnie delikatnym smakiem. Posiada miękką i zwartą konsystencję. Salami Ventricina Piccante to regionalny przysmak cieszący się największą popularnością w regionie Abruzzo.
W naszej ofercie kupujesz oryginalne salami importowane z Włoch. Produkt zachowuje świeżość minimum przez 14 dni.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P5908252816439 |
| Składniki: | mięso wieprzowe, sól, dekstroza, aromaty, przyprawy, E301, E250, E252. |
| Gramatura: | 100 g w plasterkach |
| Data ważności: | 14 dni |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura do 5 st. C. |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 382 kcal |
| Tłuszcz: | 32 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 13 g |
| Białko: | 24 g |
| Sól: | 3,9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
