
Włoskie salami Negronetto w kawałku - Negroni
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoskie salami Negronetto w kawałku, pakowane próżniowo. Salami dojrzewające ze szlachetną pleśnią na skórce, która jest niejadalna.
Salami w stu procentach z włoskiego mięsa wieprzowego. Salami miękkie, łagodne w smaku.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | xP8028257011893 |
| Składniki: | mięso wieprzowe, sól, sacharoza, dekstroza, przyprawy i rośliny aromatyczne, substancje konserwujące: azotan potasu, azotan sodu. |
| Gramatura: | 220 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 tygodnie |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 384 kcal |
| Tłuszcz: | 30 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 11 g |
| Węglowodany: | 0,6 g |
| Białko: | 28 g |
| Sól: | 3,9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
