
Włoskie salami dojrzewające - Casa Montorsi
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Włoskie salami dojrzewające (160g) - Casa Montorsi
to włoskie, niewielkie salami, Salame „Lo strolghino”, upychane w bardzo cienkim jelicie, co przyspiesza jego krótki czas utwardzania.
Jest to salami miękkie, delikatne i łagodne w smaku, dlatego idealnie sprawdza się jako przystawka czy smaczna przekąska.
Produkt bezpośrednio importowany z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8029964090065 |
| Składniki: | wieprzowina, sól, pieprz, dekstroza, cukier, naturalne aromaty, przeciwutleniacze: kwas askorbinowy, askorbinian sodu. konserwanty: azotan potasu, azotyn sodu. |
| Gramatura: | 160 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 344 kcal |
| Tłuszcz: | 24 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 9,8 g |
| Węglowodany: | 0,5 g |
| Białko: | 32 g |
| Sól: | 3,8 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
