
Włoskie risotto z truflami - Riso Scotti
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Riso Scotti Risotto al Tartufo - idealne danie dla leniwych
Risotto z truflami to tradycyjne włoskie danie z ryżem Carnoroli. To świetne rozwiązanie dla osób zabieganych, niemających czasu na przygotowywanie codziennych obiadów, jak i również dla mniej uzdolnionych kucharzy. Wystarczy zawartość torebki wrzucić do 600 ml wrzącej wody, wymieszać i gotować przez około 12 minut do momentu, aż cała woda się wchłonie.
Wysokiej jakości składniki sprawiają, że włoskie risotto z truflami zachwyca autentycznym smakiem tradycyjnej włoskiej kuchni. W wygodnym opakowaniu znajduje się porcja dla 2 osób. Produkt importowany bezpośrednio z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8001860257131 |
| Składniki: | ryż Carnaroli 91,4%, mąka ryżowa, bulion warzywny(sól, naturalne aromaty, dekstroza, skrobia ziemniaczana, cukier, przyprawy, cebula, czosnek, pomidor), sól, naturalne aromaty, skrobia ryżowa, oliwa z oliwek w proszku, grzyby champignon (Agaricus bisporus), aromat, letnia trufla (Tuber Aestivum Vitt) 0,2%, cebula, syrop glukozowy, białko mleka. Może zawierać śladowe ilości jajek, ryby, mięczaków, skorupiaków, selera, soi i siarczanów. Bez glutenu. |
| Gramatura: | 210 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 342 kcal |
| Tłuszcz: | 1,8 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,6 g |
| Węglowodany: | 73 g |
| W tym cukry: | 0,8 g |
| Białko: | 7,3 g |
| Sól: | 2,8 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
