
Włoskie karczochy tagliati - D'Amico
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Karczochy - warzywo o pięknym wyglądzie i wyjątkowym smaku
Karczochy to zdrowe warzywa, które warto uwzględnić w swojej diecie. Wyróżniają się łagodnym cierpkim i gorzkawym, lekko orzechowym smakiem. Karczochy w zalewie z oleju słonecznikowego i octu winnego świetnie sprawdzą się jako dodatek do wielu dań mięsnych, sałat, ale także idealnie będą prezentowały się jako element talerza z przekąskami.
Walory smakowe karczochów cenione są w wielu kuchniach świata. Już w czasach starożytnych doceniano również ich właściwości zdrowotne. Były one naturalnym remedium na problemy trawienne. Karczochy zawierają substancję, która zbawiennie wpływa na nasze zdrowie, a jest nią cynaryna. To właśnie ona odpowiedzialna jest za hamowanie syntezy cholesterolu w wątrobie, przyspiesza usuwanie trójglicerydów i cholesterolu wraz z żółcią. W karczochach znajdziemy także wiele antyoksydantów stanowiących barierę dla wolnych rodników.
W naszej ofercie kupujesz produkt o wadze 280 g zamknięty w szklanym słoiku, importowany bezpośrednio z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8005695002096 |
| Składniki: | karczochy, olej słonecznikowy, ocet winny, sól, aromat naturalny, korektory kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacze kwasu askorbinowego |
| Gramatura: | 280 g |
| Data ważności: | 2 lata |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 88 kcal |
| Tłuszcz: | 7,8 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 1,1 g |
| Węglowodany: | 1,2 g |
| W tym cukry: | 0,9 g |
| Białko: | 1,3 g |
| Sól: | 1,9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.

