
Włoskie grzanki wielozbożowe - Mulino Bianco
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Włoskie grzanki wielozbożowe - Mulino Bianco
Grzanki Mulino Bianco są pieczołowicie wypiekane, aby osiągnąć idealną kruchość i lekkość. To doskonała przekąska, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Włoskie grzanki wielozbożowe są doskonałe zarówno jako samodzielna przekąska, jak i dodatek do ulubionych dań. Wypróbuj je z serami, pastami, świeżymi warzywami lub ulubionymi dipami. Doskonale pasują do śniadania, lunchu czy kolacji.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Mulino Bianco |
| SKU: | p8076809519984 |
| Składniki: | Mąka pszenna, drożdże, mieszanka zbóż [ryż, cukier, owies, orkisz, pszenica durum, pszenica miękka, kukurydza, jęczmień, żyto , słód jęczmienny, ekstrakt słodu jęczmiennego , sól] olej słonecznikowy, cukier, płatki owsiane, ekstrakt słodu jęczmiennego i kukurydzianego, sól |
| Gramatura: | 315 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 394 kcal |
| Tłuszcz: | 7 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,7 g |
| Węglowodany: | 68 g |
| W tym cukry: | 3,3 g |
| Białko: | 12 g |
| Sól: | 1,4 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
