
Włoskie czekoladki - PERUGINA
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Głębia smaku ukryta w czekoladkach marki Perugina
Tym słodkościom ciężko odmówić. W torebce o pojemności 200 g znajdziesz trzy rodzaje najlepszych czekoladek - z mlecznej czekolady, z ciemnej czekolady 51% Luisa oraz z ciemnej czekolady 70% Luisa. Kawa w towarzystwie takiego przysmaku będzie smakowała o niebo lepiej. Produkt importowany jest przez nas z Włoch. Nie zawiera glutenu.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Perugina |
| SKU: | P8000300350517 |
| Składniki: | cukier, miazga kakaowa, masło kakaowe, mleko w proszku, serwatka w proszku, emulgator lacytyny słonecznikowej, naturalny aromat waniliowy. Może zawierać orzechy. |
| Gramatura: | 200 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 538 kcal |
| Tłuszcz: | 34 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 20 g |
| Węglowodany: | 47 g |
| W tym cukry: | 44 g |
| Białko: | 8 g |
| Sól: | 6,4 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
