
Włoskie ciasteczka z kremem kakaowym - Gastone Lago
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Ciasteczka z nadzieniem kakaowym Roll Break - sposób na przerwę
Ciasteczka Roll Break Gastone Lago to kruche waflowe rurki - cannoli nadziane przepysznym kremem kakaowym. Idealnie nadają się jako przekąska do kawy i herbaty. Rurki z kremem to przysmak wielu włoskich rodzin.
Produkt sprowadzany bezpośrednio z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Gastome Lago |
| SKU: | p8004800005205 |
| Składniki: | cukier, mąka pszenna, olej kokosowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka w proszku (mleko), odtłuszczone mleko w proszku, żółtko w proszku, emulgatory: lecytyna sojowa, sól, barwnik E150d, aromaty. |
| Gramatura: | 80 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | kartonik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 507 kcal |
| Tłuszcz: | 23,9 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 21,9 g |
| Węglowodany: | 67,3 g |
| W tym cukry: | 48,3 g |
| Białko: | 4,1 g |
| Sól: | 0,3 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
