
Włoskie Capocollo piccante świeżo krojone 100 g
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Capocollo Piccante San Vincenzo — delikatny aromat i intensywny smak
Capocollo Piccante San Vincenzo to włoska karkówka dojrzewająca, która wytwarzana jest z mięsa świń hodowanych wyłącznie w Kalabrii. Mięso wieprzowe marynuje się w czerwonym winie, soli i mieszance przypraw. Wędlina zyskuje pikantny smak dzięki dodaniu do niej ziaren pieprzu oraz konfitury z papryki kalabryjskiej. Tak przygotowana wędlina jest suszona i dojrzewa przez około 15 dni.
Capocollo Piccante San Vincenzo - jak jeść?
Ten rarytas świetnie sprawdzi się jako aperitif lub jako przystawka w połączeniu z czerwonymi winami. Zaserwowany jako składnik deski wędlin i serów oczaruje wszystkich gości. Wspaniałą kompozycję stworzy razem ze świeżym pieczywem.
Produkt importowany bezpośrednio z Włoch, zachowuje świeżość przez minimum 14 dni. Wędlina krojona jest w plasterki i pakowana próżniowo w dniu wysyłki. Jeśli chcesz kupić Capocollo Piccante o większej wadze lub w jednym kawałku (ok. 1,2 kg), prosimy wpisać taką uwagę w komentarzu do zamówienia.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P5908252816903 |
| Składniki: | mięso wieprzowe, sól, papryczka ostra, dekstroza, aromat dymu wędzarniczego, pieprz, E300, E252 |
| Gramatura: | 100 g |
| Data ważności: | 14 dni |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura do 5 st. C. |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 324 kcal |
| Tłuszcz: | 23 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 9,9 g |
| Białko: | 29 g |
| Sól: | 3,6 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
