
Włoskie biszkopty podłużne - Bonomi
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoskie biszkopty podłużne - podstawa dobrego tiramisu
Podłużne biszkopty Bonomi typu lady fingers, delikatne, a zarazem kruche, z miękkim środkiem. Idealne jako baza pod włoskie tiramisu lub inne desery i ciasta. Biszkopty pod wpływem masy delikatnie pęcznieją i miękną. Można je także jeść jako ciasteczka, dzieci je uwielbiają!
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8002720003257 |
| Składniki: | mąka pszenna, cukier, jajka, substancja spulchniająca: (węglan kwasu amonowego, wodorowęglan sodu), syrop glukozowy, naturalne aromaty, sól. Może zawierać śladowe ilości pochodnych mleka i soi. |
| Gramatura: | 400 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 378 kcal |
| Tłuszcz: | 3,8 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 1,1 g |
| Węglowodany: | 76,5 g |
| W tym cukry: | 42 g |
| Białko: | 8,5 g |
| Sól: | 0,25 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
