
Włoski sos pomidorowy Classica do pizzy - Mutti
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Gotowy sos do pizzy Classica marki Mutti
W kuchni włoskiej niezaprzeczalnie królują pomidory. Nie może ich również zabraknąć na znakomitej pizzy! Dlatego też marka Mutti przygotowała dla wszystkich fanów włoskich smakołyków, wyjątkowo smaczny i aromatyczny gotowy sos do pizzy. Produkt ten można wykorzystać jednak na wiele innych sposobów - sos pomidorowy Classica idealnie sprawdzi się jako dodatek do zup, makaronów, czy lecza.
Marka Mutti słynie z produktów najwyższej jakości, charakteryzujących się doskonałym smakiem oraz nienagannym składem - bez konserwantów i barwników.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Mutti |
| SKU: | P8005110002052 |
| Składniki: | pomidory (82,4%), woda, sól, bazylia (0,05%), oregano (0,04%), cebula (0,03%), naturalny aromat |
| Gramatura: | 400 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 36 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | <0,1 g |
| Węglowodany: | 5,4 g |
| W tym cukry: | 4,2 g |
| Białko: | 1,6 g |
| Sól: | 0,75 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
