
Włoski sos do makaronu z peperoni i orzechami włoskimi - Tigullio
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Sos do makaronu z peperoni i orzechami włoskimi – Tigullio
Pyszny i aromatyczny sos, który pozwoli Ci w kilka minut stworzyć pełnowartościowe, włoskie danie. Połączenie słodkiej papryki z orzechami włoskimi daje kremową konsystencję i wyjątkowy smak, który podbije serca całej rodziny.
Z czym sprawdzi się najlepiej
Wystarczy wymieszać go z ugotowanym makaronem, aby otrzymać szybki i sycący posiłek. Świetnie pasuje także do bruschetty, zapiekanek czy jako baza do kreatywnych dań z warzywami i mięsem.
Najważniejsze cechy
• Sos na bazie słodkiej papryki i orzechów włoskich
• Gotowy w 5 minut, wystarczy dodać do makaronu
• Kremowa konsystencja i intensywny smak
• Bez konserwantów i sztucznych barwników
• Oryginalny produkt marki Tigullio importowany bezpośrednio z Włoch

Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P80024040 |
| Składniki: | czerwona i żółta papryka (31%), olej słonecznikowy, grillowana czerwona papryka (20%), ChNP Grana Padano (z białkami jaja), płatki ziemniaczane, sól, orzechy włoskie (1,5%), orzechy nerkowca, regulator kwasowości: kwas mlekowy, czarny pieprz. |
| Gramatura: | 190g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 331 kcal |
| Tłuszcz: | 33 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 4,5 g |
| Węglowodany: | 4,5 g |
| W tym cukry: | 3,6 g |
| Białko: | 3,5 g |
| Sól: | 2,6 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
