
Włoski sos czekoladowy - Fabbri
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Włoski sos czekoladowy Fabbri -
Czekoladowy sos o aksamitnej konsystencji. Idealnie nadaje się do lodów, bitej śmietany, różnego rodzaju deserów oraz wypieków. Dodaj ją do kawy, aby uzyskać napój na wzór kawy po wiedeńsku - aromatycznej, czekoladowej, z dawką kofeiny.
Produkt importowany z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P80644071 |
| Składniki: | syrop glukozowy, czekolada w proszku (kakao, cukier)(13%), mleko zagęszczone (mleko, cukier), woda, aromaty, regulator kwasowości kwasu cytrynowego , sól, sorbinian potasu |
| Gramatura: | 165 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | plastikowa butelka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 419 kcal |
| Tłuszcz: | 3,7 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 2,4 g |
| Węglowodany: | 91 g |
| W tym cukry: | 67 g |
| Białko: | 3,4 g |
| Sól: | 0,32 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
