
Włoski ser Pecorino Fantasy
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Włoski ser Pecorino Fantasy z oliwkami i papryczkami — prawdziwy rarytas
Ser Pecorino Fantasy powstał w 100% z mleka owczego. Wyróżnia się białym kolorem, zwartą konsystencją i intensywnym, pikantnym smakiem. Umieszczany jest w solance na około 2-3 dni, a następnie dojrzewa z dodatkiem oliwek, kapar, rukoli i papryczek przez kolejne 10 dni. W składzie zawiera mleko owcze pasteryzowane, oliwki, paprykę, kapary, rukolę, podpuszczkę oraz sól. Ser Pecorino zawiera 36% tłuszczu. Będzie świetnie smakował razem z czerwonym winem oraz doskonale sprawdzi się na desce wędlin i serów.
Produkt jest przez nas importowany prosto z Włoch. Ser kroimy i pakujemy próżniowo w dniu wysyłki. Zdatność do spożycia wynosi około 2 miesiące od daty zakupu.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | Włoski ser Pecorino Fantasy-1 |
| Oferta: | Na wielkanoc |
| Składniki: | mleko owcze, oliwki nadziewane papryką (oliwki, papryka, woda, sól, kwasek cytrynowy), bakterie fermentacji mlekowej, rucola, peperoncino, kapary, sól, podpuszczka. Może zawierać orzechy i pistacje. |
| Data ważności: | nie mniej niż miesiąc |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura do 5 st. C. |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 330 kcal |
| Tłuszcz: | 26 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 18 g |
| Węglowodany: | 3,1 g |
| W tym cukry: | 3,1 g |
| Białko: | 2,1 g |
| Sól: | 2,3 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
