
Włoski ryż do risotto Arborio - Scotti
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Włoski ryż Arborio marki Scotti - idealny do risotto
Chcesz przygotować prawdziwe włoskie risotto? Z ryżem Arborio przyrządzisz wyśmienite danie niczym z włoskiej restauracji! Produkt marki Scotti wyróżnia się wysoką jakością i idealnie sprawdzi się również do zapiekanek i paelli. Ryż Arborio posiada długie, grube i zaokrąglone ziarna, nieco większe niż te występujące u innych odmian. Podczas gotowania stają się one pulchne, ale nie zmieniają przy tym swojego kształtu. Po ugotowaniu ziarna są miękkie na zewnątrz, a w środku pozostają lekko al dente.
Ryż Arborio importowaliśmy bezpośrednio z Włoch. W tej ofercie kupujesz produkt o wadze 1 kg.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8001860255717 |
| Składniki: | ryż arborio |
| Gramatura: | 1000 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | kartonik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 351 kcal |
| Tłuszcz: | 1,3 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,4 g |
| Węglowodany: | 77 g |
| W tym cukry: | 0,3 g |
| Białko: | 6,9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
