
Włoski ocet z czerwonego wina - Noi Voi
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Ocet winny z czerwonego wina - wprost z serca Włoch
Aromatyczny ocet winny z czerwonego wina to naturalny produkt, który powstał z wina gronowego w procesie fermentacji. Zawiera wartościowe składniki w postaci witamin, mikro i makroelementów. Ocet z czerwonego wina idealnie sprawdzi się jako dodatek do marynat. Nada potrawom oryginalny kwaśny smak i aromat. Produkt importowany bezpośrednio z Włoch. Oferujemy go w butelce o pojemności 1 litra.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Noi Voi |
| SKU: | P8012386270252 |
| Składniki: | wino, przeciwutleniacz E224 (siarczany) |
| Gramatura: | 1000 ml |
| Data ważności: | brak |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 19 kcal |
| Węglowodany: | 0,1 g |
| W tym cukry: | 0,1 g |
| Białko: | 0,1 g |
| Sól: | 0,03 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.

