
Włoski biszkopt, gotowy podkład do ciasta - Vicenzi
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Pan Di Spagna marki Matilde Vicenzi. Gotowy biszkopt do tortu lub innego ciasta. Średnica 24 centymetry. W opakowaniu są trzy blaty.
Data ważności: 06.10.2021
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Vicenzi |
| SKU: | P8000350007287 |
| Składniki: | mąka pszenna, jaja 27%, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, olej rzepakowy, stabilizatory (sorbitol, gliceryna), skrobia pszenna, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), sól, emulgatory: mono i glicerydy kwasów tłuszczowych, regulator kwasowości: octany sodu, naturalny aromat. Może zawierać orzechy, produkty pochodne mleka. |
| Gramatura: | 400 g |
| Data ważności: | data widoczna w opisie |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 357 kcal |
| Tłuszcz: | 9,5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 1,6 g |
| Węglowodany: | 62 g |
| W tym cukry: | 32 g |
| Białko: | 7,0 g |
| Sól: | 1,10 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.

