
Włoska salsa pomidorowa Datterini - Mutti
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoska salsa pomidorowa Mutti - naturalna, kochana przez wielu
Włoski sos pomidorowy, stworzony z pomidorów daktylowych o nietypowym, podłużnym kształce. Jest to bardzo słodka odmiana pomidorów, dlatego też sos, prócz dodatków przypraw, oliwy i warzyw, nie posiada cukru ani konwerwantów. Mimo tego jest wyrazisty i słodki.
Idealny do makaronów, świetnie komponuje się z serami, mięsem oraz warzywami.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Mutti |
| SKU: | P8005110172168 |
| Składniki: | pomidorki śliwkowe 97,8%, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, sól, szalotka, seler, bazylia |
| Gramatura: | 400 g |
| Data ważności: | minimum pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklana butelka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 49 kcal |
| Tłuszcz: | 0,9 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,2 g |
| Węglowodany: | 7,8 g |
| W tym cukry: | 6,1 g |
| Białko: | 1,7 g |
| Sól: | 0,44 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
