
Włoska pszenica gotowana do ciast Grano Cotto - D'Amico
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Gotowana pszenica Grano cotto - idealny dodatek do wypieków
We Włoszech ciężko wyobrazić sobie święta Wielkanocne bez Pastiera Napoletana, czyli neapolitańskiego placka z nadzieniem z pszenicy i ricotty. Z kolei przygotowanie tego rarytasu nie może się odbyć bez najważniejszego składnika - a mianowcie - gotowanej pszenicy.
Grano cotto marki D'Amico idealnie sprawdzi się do wypieków zarówno na słodko, jak i na słono. Gotowana pszenica posiada "galaretkowaną" skrobię, która ma zdolność zagęszczania.
Produkt wyróżnia się prostym składem, gdyż zawiera wodę, ziarna, sól i kwasek cytrynowy.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8005695030006 |
| Składniki: | woda, ziarno, sól, kwasek cytrynowy |
| Etykiety kategoria: | Black Friday |
| Gramatura: | 580 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 300 kcal |
| Węglowodany: | 14 g |
| W tym cukry: | 0,8 g |
| Białko: | 2,5 g |
| Sól: | 0,60 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
