
Włoska pasta z sardeli w tubce - Zarotti
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoska pasta z Anchois - ciekawy dodatek do potraw
Włoska marka Zarotti wprowadza na nasze stoły zapach i smak Morza Śródziemnego w postaci wyjątkowych produktów najlepszej jakości. Jednym z nich jest doskonała pasta z Anchois zamknięta w wygodnej tubce, która chroni artykuł przed zepsuciem. Pasta posiada idealny skład: 95 % sardeli, olej słonecznikowy i sól. To wszystko! Nie znajdziecie tam żadnych konserwantów i barwników - sama natura!
Aromatyczną pastę z anchois można wykorzystać do apetycznych przystawek lub przekąsek oraz do przyprawiania gotowanych i surowych warzyw. Zgrany duet pasta stworzy z makaronem, nadając mu tym samym morskiego smaku.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8017384050134 |
| Składniki: | sardele, sól, olej z nasion słonecznika. |
| Gramatura: | 60 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 168 kcal |
| Tłuszcz: | 10 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 2 g |
| Białko: | 19 g |
| Sól: | 14 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
