
Wiśnie w ciemnej czekoladzie
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Wiśnie w ciemnej czekoladzie - Schronisko Bukowina
W Schronisku Bukowina łączymy bogaty smak owoców z rzemieślniczym kunsztem tworzenia czekoladowych słodkości. Dojrzałe, lekko kwaskowe wiśnie otulone w aksamitną,czekoladą deserową Każda kęs to zmysłowy taniec kontrastów, w którym owocowa słodycz spotyka się z intensywnością czekolady, tworząc smak pełen charakteru i elegancji.
Smak, który otula zmysły
Starannie wyselekcjonowane wiśnie zachowują swoją naturalną soczystość i owocową świeżość, a otulająca je czekolada dodaje im zmysłowego charakteru. Dzięki temu powstaje słodycz, która jest harmonijna, wyważona i przyjemnie intensywna. To propozycja, która zachwyca nie tylko unikatowym smakiem i rzemieślniczą precyzją, ale także elegancką formą. Sprawdzi się idealnie zarówno na wieczory z bliskimi jak i na prezent dla wyjątkowej osoby.
Najważniejsze cechy:
• Klasyczne połączenie owocowej słodyczy i aksamitnie głębokiej czekolady
• Wykonane z dbałością o detale w naszej czekoladziarni
• Idealne jako przekąska, deser lub słodki dodatek do spotkań
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5908252815531 |
| Oferta: | Na wielkanoc |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | kandyzowane wiśnie 51% (wiśnie, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat), czekolada deserowa 48% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyna sojowa, aromat: wanilina), substancje glazurujące: guma arabska i szelak. Czekolada: masa kakaowa minimum 43%. Może zawierać śladowe ilości orzechów i mleka. |
| Gramatura: | 100 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 440 kcal |
| Tłuszcz: | 15 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 8,9 g |
| Węglowodany: | 72 g |
| W tym cukry: | 54 g |
| Białko: | 2,2 g |
| Sól: | 0,03 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
