
Wegański produkt Veganaggio porcja 200g - Vegenation
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Veganaggio – porcja 200 g
Veganaggio od Vegenation to roślinna alternatywa dla serów włoskich, która zachwyca kremową konsystencją i wyrazistym smakiem. Produkt sprawdza się zarówno na zimno, jako składnik deski przekąsek, sałatek i kanapek, jak i w ciepłych potrawach, np. zapiekankach czy makaronach.
Zastosowanie
Dzięki uniwersalnej konsystencji Veganaggio można kroić, ścierać lub podawać w całości. Świetnie komponuje się z włoskimi i śródziemnomorskimi daniami, wzbogacając je o roślinny smak dojrzewającego sera, bez kompromisów w aromacie i teksturze.
Najważniejsze cechy
- 100% produkt roślinny
- Inspiracja włoskimi serami dojrzewającymi
- Idealny na zimno i na ciepło, doskonały do sałatek, makaronów i kanapek
- Bez laktozy i składników odzwierzęcych
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Vegenation |
| SKU: | xP5903111645076 |
| Składniki: | Woda, 25% tłuszcz roślinny (olej kokosowy), skrobia modyfikowana, sól morska, aromat parmezanu, barwnik: karoteny, mleczan żelazawy, witamina B12. |
| Gramatura: | 200 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Sposób przechowywania: | Przechowywać w temperaturze: od +2C do +6C |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1400 kj / 325 kcal |
| Tłuszcz: | 25 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 22.5 g |
| Węglowodany: | 25 g |
| W tym cukry: | <0.5 g |
| Sól: | 2.7 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
