
Tuńczyk w oliwie - MareAperto
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Tuńczyk w oliwie MareAperto
Tuńczyk to źródło białka oraz wielu wartości odżywczych, dlatego też można znaleźć go w diecie osób dbających o zdrowie. Często sięgają po niego sportowcy, chcący zbudować masę mięśniową. W tuńczyku znajduje się sporo wysokiej jakości białka oraz kwasów tłuszczowych odpowiedzialnych za regenerację mięśni i poprawiających pracę układu nerwowego.
Włoski tuńczyk marki MareAperto to produkt, który nie tylko wyjątkowo smakuje, ale także dostarcza naszemu organizmowi niezbędnych substancji. Tuńczyk puszkowany jest jedynie dodatkiem dobrej oliwy z oliwek i szczyptą soli. Idealnie sprawdzi się do wielu przepisów, ale także będzie wyborną samodzielną przekąską. W opakowaniu mieści się 3 puszki, każda po 80 g. Produkt importowany z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8055320190216 |
| Składniki: | tuńczyk, oliwa z oliwek, sól (0,98%). |
| Gramatura: | 240 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 370 kcal |
| Tłuszcz: | 33 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 5,0 g |
| Węglowodany: | <0,5 g |
| W tym cukry: | <0,5 g |
| Białko: | 18 g |
| Sól: | 0,98 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
