
Truskawki liofilizowane w mlecznej czekoladzie 100g - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Truskawki liofilizowane w mlecznej czekoladzie 100 g – Schronisko Bukowina
Słodka przyjemność zamknięta w perfekcyjnej formie. Soczysta truskawka liofilizowana otulona mleczną czekoladą to prawdziwa uczta dla zmysłów, w której wyraźna słodycz czekolady świetnie kontrastuje z naturalną kwaskowatością truskawek. Każdy kawałek to intensywna eksplozja smaku, idealna na słodką przekąskę lub elegancki dodatek do herbaty.
Dlaczego warto ją wybrać?
Doskonale sprawdzą się jako mały deser do kawy, ale również w roli smakołyku na prezent lub do torebki. Liofilizowane truskawki w mlecznej czekoladzie świetnie komponują się z innymi owocami czy orzechami, tworząc wyjątkową kompozycję smakową. Dzięki swojej harmonii smaków zachwycą nawet najbardziej wymagających koneserów smaków.
Najważniejsze informacje
• Wyjątkowa kombinacja liofilizowanych truskawek i mlecznej czekolady
• Idealna na prezent lub małą przekąskę
• W tubie znajdziesz 100 g truskawek liofilizowanych w mlecznej czekoladzie
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | p5905367203772 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | Czekolada (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (soja), naturalny aromat waniliowy) 90%, truskawka liofilizowana 10%. |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 541 kcal |
| Tłuszcz: | 32.9 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 19.6 g |
| Węglowodany: | 51.7 g |
| W tym cukry: | 47 g |
| Białko: | 7 g |
| Sól: | 0.19 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
