
The Verde Matcha - San Benedetto
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
The Verde Matcha San Benedetto
The Verde Matcha marki San Benedetto to napój na bazie zielonej herbaty z dodatkiem aromatycznej matchy. Ma delikatny smak i lekko herbaciany aromat. Oryginalną Matchę importujemy bezpośrednio z Włoch.
Do czego wykorzystać napój z matchą?
Klasyczna butelka zielonej herbaty matcha sprawdza się doskonale jako codzienne orzeźwienie. Napój można pić solo, podany mocno schłodzony z dodatkiem kostek lodu, co genialnie podkreśla jego smak, lub serwować w temperaturze pokojowej. Ten lekki napar i charakterystyczny zapach matchy rewelacyjnie komponują się z śródziemnomorskimi posiłkami – to świetny dodatek do makaronów, sałatek czy letnich przekąsek.
Najważniejsze cechy
- Napój herbaciany z dodatkiem matcha.
- Łagodny smak zielonej herbaty.
- Odpowiedni do picia w domu, pracy i w podróży.
- Oryginalny produkt importowany bezpośrednio z Włoch
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | San Benedetto |
| SKU: | P8001620024072 |
| Składniki: | Naturalna woda mineralna (80%), cukier, syrop fruktozowo-glukozowy, sok cytrynowy (0,7%) z koncentratu, napar z zielonej herbaty Matcha (0,2%), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. Słodzik: sukraloza. |
| Gramatura: | 400 ml |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | plastikowa butelka |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 13 kcal |
| Węglowodany: | 3 g |
| W tym cukry: | 3 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
