
Syrop Warm Spices 1l - Maison Routin
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Syrop korzenny Warm Spices 1L – Maison Routin 1883
Maison Routin 1883 Warm Spices Syrup to aromatyczny syrop o intensywnym smaku rozgrzewających przypraw korzennych. Wyczuwalne nuty cynamonu, goździków, gałki muszkatołowej i przypraw zimowych nadają napojom i deserom wyjątkowy, świąteczny charakter. Syrop idealnie komponuje się z gorącymi napojami i koktajlami, wprowadzając aromat premium inspirowany francuską tradycją.
Zastosowanie
Syrop doskonale sprawdza się w kawach latte, cappuccino, herbacie zimowej, gorącej czekoladzie, koktajlach i grzanych napojach, a także w deserach i wypiekach, wzbogacając smak każdej kompozycji. Można go dodawać bezpośrednio do napojów lub używać jako aromatyczny dodatek do przygotowywanych słodkości.
Najważniejsze cechy
• Intensywny aromat przypraw korzennych
• Francuska marka premium
• Pojemność 1L
• Idealny do kawy, herbaty i zimowych napojów
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Maison Routin |
| SKU: | P3217690058717 |
| Składniki: | cukier trzcinowy, woda, sok cytrynowy z soku zagęszczonego, naturalny aromat waniliowy, naturalny aromat cynamonowy, naturalny aromat goździkowy, barwnik: karmel prosty, naturalny aromat gałki muszkatołowej, naturalny aromat pomarańczowy, naturalny aromat imbirowy z innymi naturalnymi aromatami., |
| Gramatura: | 1000 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 418 kj/100 kcal |
| Węglowodany: | 24 g |
| W tym cukry: | 24 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
